Bulvar İstanbul Rezidans fiyat!


Bulvar İstanbul Rezidans fiyat!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

Bulvar İstanbul Rezidans fiyat bilgileri doğrultusunda projede konut fiyatları 387 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Başakşehir'de hayat bulan projede 2+1'den 7+1'e geniş konut tipleri mevcut...Bulvar İstanbul Rezidans fiyat bilgisi öncesinde ödeme planından bahsedecek olursak; projedeki ödeme planı kapsamında daireler için banka kredisi ile vadelendirme yapılabiliyor. Ödemeler 1 yıl sonra başlıyor.


İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayat bulan Bulvar İstanbul Rezidans, Özkar ve Özülke tarafından inşa ediliyor. Daire teslimleri 2016 yılının Haziran ayında yapılacak olan Bulvar İstanbul, 3 etapta toplam 1555 daireden oluşuyor.


Bulvar İstanbul daire fiyatları minimum 387 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Daire alanları ise 125 metrekareden başlayan projede sosyal imkanlar da düşüldü.


Bulvar İstanbul Rezidans fiyat


2+1 daireler fiyat tablosuna göre; 387 bin TL ile 545 bin TL, 

3+1 daireler fiyat tablosuna göre; 433 bin TL ile 559 bin TL, 

4+1 daire fiyat tablosuna göre; 670 bin TL ile 1 milyon 25 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışta.


Bulvar İstanbul Rezidans fiyat bilgilerine ayrıntılı olarak aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanarak da ulaşabilirsiniz. Projenin sosyal alanları arasında; yürüyüş ve koşu alanı, butik çarşı, kitap okuma odası, cep sineması, lounge alanı, kültür merkezi, zen bahçeleri, havuzlar bulunuyor.


Bulvar İstanbul Başakşehir iletişim

Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr


bulvar istanbul rezidans fiyat , bulvar istanbul rezidans daire fiyatları , bulvar istanbul , bulvar istanbul başakşehir , Kayaşehir Bulvar İstanbul , bulvar istanbul nerede ,