Emlak Konut'un Seyrantepe arsasında en yüksek teklif 637 milyon TL!


Emlak Konut'un Seyrantepe arsasında en yüksek teklif 637 milyon TL!

Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!

En yüksek teklifin Gül İnşaat Proje tarafından 637 milyon TL olarak geldiği Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Kağıthane Seyrantpe arsa satışı karşılığı gelir paylaşım ihalesinin 2. oturumu sonuçlandı.1. oturumunun 21 Nisan'da yapıldığı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Kağıthane Seyrantpee arsa satışı karşılığı gelir paylaşım ihalesinin 2. oturumu ise bugün gerçekleşti.


Emlak Konut Seyrantepe arsa ihalesine en yüksek teklif Gül İnşaat Proje'den 637 milyon TL olarak geldi. Gül İnşaat Emlak Konut'a arsa satışı karşılığı gelir teklifi olarak 1 milyar 300 milyon TL teklif sundu.


İhaleye en yüksek 2. teklif Eroğlu Yapı İnşaat'tan geldi. Eroğlu ihalede 606 milyon 60 bin TL teklif sundu. 3. en yüksek teklif ise Artaş İnşaat'tan 600 milyon Tl olarak geldi.


Seyrantepe arsa ihalesine en yüksek 4. teklif 565 milyon 500 bin TL olarak Keleşoğlu Tasarım İnşaat'tan, en yüksek 5. teklif ise 553 milyon 700 bin TL olarak Şua İnşaat'tan geldi. 


İhale sonucu için tıklayın


Emlak Konut Seyrantepe arsa ihalesinin 1. oturumunda en yüksek teklif Tahincioğlu Gayrimenklul'den 150 milyon TL olarak geldi. İhalenin 1. oturumunda 2. en yüksek teklif Astay Gayrimenkul'den, 3. en yüksek teklif ise Keleşoğlu Tasarım İnşaat'tan geldi. İhalenin 1 oturumuna toplam 27 istekli katıldı.


Emlak Konut Seyrantepe arsa bilgileri;

Emlak Konut Seyrantepe arsa ihalesinde A parseldeki konut alanı 26 bin 74,78 metrekare, B parseldeki konut alanı 9 bin 457,99 metrekare, C parseldeki konut alanı ise 1.217,19 metrekare alana sahip. Emsal değeri 2,5 olarak belirlendi. 
Emlak Konut Seyrantepe arsa ihalesi , Emlak Konut Seyrantepe 2. oturum ihalesi , Emlak Konut Seyrantepe arsa ihalesi en yüksek teklif kimden geldi , Emlak Konut Seyrantepe en yüksek teklif , Emlak Konut Seyrantepe arsa ihale , Emlak Konut Seyrantepe ihale sonucu ,