Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi ne zaman?


Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi ne zaman?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 14:30'da yapılacak.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 14:30'da gerçekleşecek. 

Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi, "Emlak Konut GYO A.Ş. arsa satışı karşılığı gelir paylaşım ihale ve sözleşme yönetmeliği" kapsamında, "açık ihale usulü (1. oturum)" ile "kapalı zarf teklif alma ve pazarlık-açık artırma (2. oturum)" olarak iki oturumda, iki ayrı günde yapılacak.. 

İhale ilanı için tıklayın

Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi ne zaman?

Arsa bilgileri;

Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle 70 ada, 729 parsel nolu arsanın emsal değeri 2,00. Konut ve ticaret alanı fonksiyonuna sahip olan arsanın alanı 29 bin 623,49 metrekare, emsale esas inşaat alanı ise 59 bin 246,98 metrekare.
Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi , Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi ne zaman , Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle ihale , Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle ihalesi ne zaman , 1 temmuz Emlak Konut Nevşehir Yenimahalle arsa ihalesi ,