Emlak Konut İstanbul'da 8 dev ihaleye hazırlanıyor!


Emlak Konut İstanbul'da 8 dev ihaleye hazırlanıyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İstanbul'un 7 ilçesinde toplam 8 yeni proje inşa edecek. Bu yıl yapılması planlanan ihalelerin tarihleri henüz belli olmadı...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO)   'Güçlü Türkiye için Birlik Vakti' kampanyası ile 2 ayda toplam 2 bin 722 adet bağımsız bölümün satışını yaptı.


2017 yılında 1.8 milyar Tl net kar hedefleyen Emlak Konut bu yılın ilk çeyreğinde 2 milyar 878 milyon TL değerinde, 2 bin 833 adet bağımsız bölüm sattı.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) şimdi de İstanbul'da 8 dev ihale için hazırlık yapıyor. İstanbul'un 7 ilçesinde toplam 8 yeni proje inşa edecek. 


İhale edilecek ilçeler Esenyurt, Avcılar, Başakşehir, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Beykoz ve Şişli olarak belirlendi. İhaleler arasında en dikkat çekeni ise Beykoz Riva arsası. Bu yıl yapılması planlanan ihalelerin tarihleri henüz belli olmadı. 


Emlak Konut'un 8 dev ihalesi

 

1-) İstanbul/Esenyurt/Hoşdere

2-) İstanbul/Avcılar/Kapadık

3-) İstanbul/Başakşehir/Kayabaşı

4-) İstanbul/Başakşehir/Hoşdere

5-) İstanbul/Küçükçekmece/Halkalı

6-) İstanbul/Zeytinburnu/Beştelsiz

7-) İstanbul/Beykoz/Riva

8-) İstanbul/Şişli/Teşvikiye

 

 


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 


 Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriEmlak Konut istanbul ihaleleri 2017 , emlak konut beykoz riva arsası ihalesi , emlak konut şişli yeni proje 2017 ,