15 / 08 / 2022

Emlak Konut Çamlıca Camii'ne 18 milyon TL bağış yaptı!

Emlak Konut Çamlıca Camii'ne 18 milyon TL bağış yaptı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Çamlıca Camii'ni yapan İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ne 18 milyon TL bağışta bulundu.


Başbakanlık Toplu Kout İdaresi (TOKİ) iştiraki olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bağış yapılması hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Emlak Konut GYO sosyal sorumluluk projeleri kapsamında "İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği"ne 18 milyon TL bağış yaptı. 


"İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği"  Çamlıca'da inşaatı devam etmekte olan; cami, Türk İslam Eserleri müzesi, sanat galerisi, kütüphane, el sanatları atölyesi ve konferans salonu inşaatını yapıyor. 

 


Yüzde 95'i tamam

Yüzde 95'i tamamlanan Çamlıca Camii'nin 350 bin metreküplük çelik iskele için çalışmaları devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yapılan yol, tünel inşaatları ile çevre düzenleme çalışmaları da sürüyor. Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016