Emlak Konut "Borcunuzu şimdi ödeyin, fırsatları ertelemeyin" kampanyası!


 Emlak Konut

Emlak Konut GYO 11 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Kampanya "Borcunuzu şimdi ödeyin, fırsatları ertelemeyin" sloganıyla tanıtılıyor...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Dün "ticari ünitelerde yılın fırsatı" adıyla başlattığı kampanyadan sonra şimdi de "Borcunuzu şimdi ödeyin, fırsatları ertelemeyin" sloganıyla yeni kampanyaya başlıyor.


Kampanya 31 Aralık 2016 tarihinden önce satın alınan bağımsız bölümleri kapsıyor. 11 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında toplam 50 proje yer alıyor.

 

Kampanyadan kimler yararlanabilir?


Emlak Konut'un indirim kampanyasına 31 Aralık 2016 tarihi ve öncesinde konut/ticari ünite satın alan, ödemesi Emlak Konut'a devam eden ve vadesi geçmiş borcu olan kişiler bu kampanya katılabiliyor. 

 


Aşağıda listelenen projelerden;

 

- 31 Aralık 2016 tarihi ve öncesinde konut/ticari ünite satın alan,

- Ödemesi Emlak Konut’a devam eden (banka kredili satışlar hariç),

- Vadesi geçmiş borcu olan, 

müşteriler bu kampanya katılabilirler.

İndirim kampanyasından yararlanabilmek için web sayfamızın “ONLINE İŞLEMLER” bölümüne (online.emlakkonut.com.tr) girmeniz, aşağıda listelenmiş olan seçeneklerden sizin için uygun olanı seçip sisteme kaydetmeniz ve gerekli evrakları Emlak Konut GYO A.Ş. Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (Batı Ataşehir) ATAŞEHİR – İSTANBUL adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

 

Emlak Konut'un web sayfasındaki Online İşlemler’e giriş yaptıktan sonra aşağıdaki süreci izlemelisiniz;


1.    TCKN/Vergi No/Pasaport No/Cep No ve Sözleşme No/Müşteri No ile sisteme girişinizi yapınız.

2.    Karşınıza çıkan “Sözleşme Listesi” ekranında borç kapaması yapmak istediğiniz projeyi seçerek Borç Kapama Kampanyası’na tıklayınız.

3.    Borç kapama aşamasında istenen evraklar ve diğer hususlar kısmını dikkatlice okuyunuz ve işaretleyiniz.

4.    Alt kısımda göreceğiniz Borç Kapama Bilgileri tablosunda sırasıyla Güncel Borç Durumunuzu, Kampanya Kapsamında Borç Durumunuzu ve Banka Kredisi Kullanımı Durumunda borç durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

5.    Güncel Borç Durumu’nda, konutun/ticari ünitenin kalan toplam borcunu, tapu harcını, dönemlere ait emlak vergisi tutarını görüntüleyebilirsiniz.

6.    Kampanya Kapsamındaki Borç Durumu’nda, kredi kullanmadığınız ve borcu peşin ödemeyle kapatmak istediğiniz takdirde alacağınız indirimi ve ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilirsiniz.

7.    Banka Kredisi Kullanılması Durumunda ise kalan borcunuzu krediyle kapatmak istediğinizde, kullanılacak kredinin faiz oranının, aylık ödemelerini ve vade bitiminde size toplam maliyetini görüntüleyebilirsiniz.

8.    Kampanya Kapsamında veya Banka Kredisi Kullanılması durumu seçeneklerinden size uygun olanı seçip “Başvuru Kaydet” diyerek kampanyadan yararlanma işlemini başlatabilirsiniz.

 


İndirimli kampanya seçenekleri 

Borç bakiyesinin tamamının ödenmesi durumunda;

-    TÜFE’li , vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil), tamamının nakit ödenmesi durumunda  aşağıdaki tabloda belirtilen oranlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

Borç bakiyesinin kısmi olarak ödenmesi durumunda;

-    TÜFE’li , vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil), %75, %50 ve %25’nin kapatılması durumunda aşağıdaki tabloda belirtilen oranlar üzerinden indirim yapılacak, kalan tutar ise sözleşmede belirtilen aynı koşullarla, kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.

-    TÜFE’li satış koşulu ile bağımsız bölüm satın alan alıcılar talep etmeleri halinde ödeme planları aylık % 0,50 vade farkı ile sabit ödeme şeklinde revize edilecektir.

-    Taksit ödemesi teslimde başlayan alıcıların ödemelerinin revize edilmesi durumunda aylık taksit ödemeleri hemen başlatılacaktır.    

-    Borcunu kısmi ya da tamamen kapatacak olan alıcıların site yönetimine ait ödenmemiş aidat, sigorta, emlak vergisi vb. borçlarını kapatması gerekmektedir.

-    Alıcı, kampanyaya katılım tarihi itibarıyla kalan vade sayısı dikkate alınarak Şirket tarafından belirlenen oranlara göre indirime tabi tutulacaktır.

-    Kampanya 20 Ekim 2017 ile 11 Aralık 2017 tarihleri arasında uygulanacaktır."Borcunuzu şimdi ödeyin, fırsatları ertelemeyin" kampanyasındaki projeler


 1stanbul    

 Ağaoğlu My World     

 Ağaoğlu My World Europe

 Alemdağ Emlak Konutları     

 Atasehır Tıcarı Ünıteler    

 Ayazma Emlak Konutları    

 Bahçekent Emlak Konutları 1 - 1    

 Bahçekent Emlak Konutları 1 - 2    

 Bahçekent Emlak Konutları 1 - 3    

 Burgazkent    

 Dreamcıty Çerkezköy     

 Dumankaya Mıks    

 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1-1    

 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1-2    

 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1-3    

 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1-4    

 Emlak Konut Başakşehir Evleri 2. Etap    

 Emlak Konut Ispartakule Evleri     

 Emlak Konut Ispartakule Evleri - 2    

 Emlak Konut Mavişehir Evleri     

 Emlak Konut Pelikan Sitesi     

 Ergene Vadisi    

 Evora İstanbul 1.Bölge     

 Evora İstanbul 2.Bölge    

 Gebze Emlak Konutları 1     

 Gebze Emlak Konutları 2     

 Gebze Sosyal Tesıs    

 Kent Plus Mimarsinan     

 Körfezkent 1     

 Körfezkent 2     

 Körfezkent 3. Etap     

 Körfezkent 4.Etap     

 Misstanbul Evleri     

 My Towerland     

 Nidakule Ataşehir     

 Novus Residence     

 Parkyaşam Mavişehir     

 Selimpaşa Emlak Konutları    

 Soyak Mavişehir     

 Soyak Park Aparts     

 Spradon Quartz     

 Stüdyo 24     

 Sultanbeyli Emlak Konutları     

 Şehrizar Konakları     

 Tuzla Emlak Konutları 1     

 Tuzla Emlak Konutları 2     

 Selimpaşa Emlak Konutları    

 Yıldızkent 1     

 Yıldızkent 2     

 Yıldızkent 3     Tel:444 36 55

Web:http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TRÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriemlak konut borcunu öde kampanyası 2017 , Emlak Konut 2017 kampanyaları , Emlak Konut indirim kampanyası 2017 ,