Emlak Konut Başakşehir Kayabaşı'ndaki 504 konut yarın satışa çıkıyor!


Emlak Konut Başakşehir Kayabaşı'ndaki 504 konut yarın satışa çıkıyor!

Bakanlık, 6306 Sayılı Kanun kapsamında satılıp, geliri dönüşüm uygulamalarında kullanılmak üzere Başakşehir Kayabaşı’nda yaptığı 504 konutu, 28 Aralık Çarşamba günü saat 11.00’de açık artırma ile satışa çıkaracak.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ülke genelinde başlatmış olduğu kentsel dönüşüm seferberliği için tüm imkanlarını kullanıyor.

 

Bakanlık, 6306 Sayılı Kanun kapsamında satılıp, geliri dönüşüm uygulamalarında kullanılmak üzere Başakşehir Kayabaşı’nda yaptığı 504 konutu, 28 Aralık Çarşamba günü saat 11.00’de açık artırma ile satışa çıkaracak.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gayrimenkulleri, TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenecek “Açık Artırma ve Açık Satış” yöntemiyle alınacak tekliflerin Bakanlık tarafından onaylanması şartı ile satışa sunuldu.

 

Emlak Konut Başakşehir Evleri Sosyal Tesisleri A5 Blok Altı Başakşehir / İstanbul adresinde ve internetten teklif alma şeklinde yapılacak olan toplantının katılım bedeli 5 bin TL’den başlıyor. Teklifler toplantı sırasında, açık artırma yöntemiyle alınacak.


Başakşehir Kayabaşı'nda Emlak Konut projesinin son parselinde satışa çıkan 1 1, 2 1, 3 1 ve 4 1'den oluşan dairelerin fiyatları 186 bin TL'den başlıyor. 
Emlak Konut başakşehir evleri satışları , Emlak Konut Başakşehir Evleri ihale tarihi , Emlak Konut Başakşehir Evleri fiyatları ,