Crown Deluxe'de 40 ay sıfır faiz kampanyası! Son gün 15 Ekim!


Crown Deluxe'de 40 ay sıfır faiz kampanyası! Son gün 15 Ekim!

480 konuttan ve ticari ünitelerden oluşan Crown Deluxe, Her Adımda Hayat" sloganıyla lanse ediliyor. Ayrıca projede Exclusive Panorama olarak tanımlanan çok geniş teraslı özel daire seçenekleri de sunuluyor Crown Deluxe, yine 2011 yılında açılışı planlanan İstanbul'un yeni alışveriş merkezi Akbatı AVM'nin yanıbaşında Bahçeşehir'in yeni merkezinde yükseliyor.

TEM Otoyolu Esenkent bağlantısıyla sizi İstanbul'un da tam merkezinde yaşatacak olan Crown Deluxe, 27 ve 30 katlı 2 kuleden meydana geliyor. Bahşehir'de inşa edilen Crown Deluxe, Babacan Yapı projesi olarak karşımıza çıkıyor.

480 konuttan ve ticari ünitelerden oluşan Crown Deluxe, Her Adımda Hayat" sloganıyla lanse ediliyor. Ayrıca projede Exclusive Panorama olarak tanımlanan çok geniş teraslı özel daire seçenekleri de sunuluyor.

Crown Deluxe projesinin çevresinde; Akbatı Alışveriş Merkezi, Fransız Sokağı, özel hastaneler, Festival Park ve 20 bin metrekarelik alana sahip Club İstanbul spor kulübü bulunuyor.

2013 Sonbaharında konut teslimlerinin yapılması planlanan projede;
1+1 daireler 144 bin liradan,
2+1 daireler 218 bin liradan,
3+1 daireler ise 338 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Bahçeşehir projesi Crown Deluxe Evleri'nden daire sahibi olmak isteyen alıcılara iki farklı ödeme alternatifi sunuluyor. Buna göre;

1. Seçenek; bir miktar peşinat veriliyor. 40 aya kadar 0 faizle vade imkanı sunuluyor.

2. Seçenek; hiç peşinat verilmeden 120 aya kadar uygun faiz oranları ile vadelendirme yapılıyor. Proje için belirlenen bu fiyat listesi ve ödeme planı 15 Ekim tarihine kadar geçerli olacak.

Projede 1+1'den 4+1'e kadar sunulan daire seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediliyor. Üst katlardaki daireler ise Bahçeşehir bölgesi, Küçükçekmece ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip.

Crown Deluxe Konutları ile yaşamın merkezine 100 adım…

-Akbatı AVM'ye 100 adım.
-Hastaneye 100 adım.
-Restorana 100 adım.
-Konser alanına 100 adım.
-Spor merkezlerine 100 adım.
-Okula 100 adım.

-Okula 100 adım.

www.crowndeluxe.com.tr

444 24 20

Crown Deluxe görselleri için tıklayınız


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri