20 / 07 / 2024

Babacan Crown Tower'da öğrencilere 3 bin TL indirim!

Babacan Crown Tower'da öğrencilere 3 bin TL indirim!

Babacan Yapı bünyesinde hayata geçen Crown Tower ve Novatrium Residence projesinde öğrencilere özel 3 ve 4 bin lira indirim yapılıyor. Projelerdeki indirimden öğrenci belgesi ile başvuran herkes yararlanabiliyor


Hemen taşınmak isteyenler için daire yapılarına göre Crown Tower’da %15 indirimli fiyat üzerinden ekstra 2 ve 3 bin TL, 24 ay sonra yaşamın başlayacağı Novatrium projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel ise ekstra 2, 3 ve 4 bin TL indirim fırsatı başladı... Öğrenci belgesi ile başvuran herkes ekstra indirim fırsatından faydalanabilecek.


 


Babacan Yapı, yeni öğretim dönemi öncesinde kendi evinde oturmak isteyen öğrencilerin ailelerini rahatlatacak bir kampanyaya daha imza atıyor. Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mehmet Babacan: “Ramazan Ayı kampanyası,  bayram kampanyası ve bayram ertesini de kapsayan dönemde projelerimizde ayrı ayrı %15’lere varan indirimler gerçekleştirdik. Yeni eğitim sezonunun başlaması ile de üniversite öğrencilerinin ailelerinin telaşına yardımcı olmak istedik ve ekstra indirimler yaptık, dedi. 


Crown Tower’da ekstra 2 ya da 3 bin TL indirimlerle teslimler başladı.


Teslimatların geçen hafta başladığı Crown Tower projesinde,  stüdyo dairelerde 84 bin TL’den başlayan fiyatlarla %15’e varan indirimler yaptıklarının altını çizen Babacan sözlerini şöyle sürdürdü:  “Ama yeni eğitim dönemi için öğrencilere ayrıca 2 bin TL daha indirim yapmaya karar verdik. Yine aynı projemizde yer alan 1+1 dairelerimizin indirimli fiyatları da 140 bin TL civarında. Yine bu dairelerde de öğrencilerimize yeni eğitim dönemine özel 3 bin TL ekstra indirim imkânı sunacağız.  120 aya varan banka kredisine uygun projemizin en büyük avantajı ise metrobüse 5 dakika yürüme mesafesinde olması.  Tower projemizin diğer özelliklerinden öne çıkan birkaçı ise şöyle; açık yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon güvenlik 35’inci katta sauna, hamam, fitness ve kafeterya…”


Novatrium’da daire yapılarına göre 2, 3, 4 bin TL Öğrenci İndirimi…


24 ay sonra teslimatı yapılacak Novatrium projelerinde ise stüdyo dairelerin 68 bin TL’den, 1+1 dairelerin 118 bin TL’den, 2+1 dairelerin ise; 179 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışta olduğunu belirten Mehmet Babacan bu projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere de %25 peşin, kalanını ise 40 ay sıfır faizli ödeme imkânı sunduklarının altını çizdi. Babacan: “Bu projemizde de öğrencilere özel indirim imkânları var elbette…  Stüdyo dairelerde 2 bin TL, 1+1’lerde 3 bin TL ve 2+1 dairelerde ise 4 bin TL indirim imkânı sunacağız.”  444 20 14

http://www.babacanyapi.com/

Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri