Emlak Konut Kayabaşı 4. Etap ihalesinin 2. oturumu bugün!


 Emlak Konut Kayabaşı 4. Etap ihalesinin 2. oturumu bugün!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir Kayabaşı'nda satışa çıkarılan 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. Oturumu bugün gerçekleştirilecek. İhale saat 15.00'da başlayacak.
7 Mart 2014 Perşembe günü saat 14:30' da 1. Oturumu yapılan "İstanbul Başakşehir Kayabaşı 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren 2.oturumu bugün saat saat: 15:00' da yapılacak.


Emlak Konut GYO Kayabaşı 4. Etap ihalesinin 27 Mart'ta yapılan 1. oturumunda şirketlerin verdiği teklifler şöyle:


"İstanbul Başakşehir Kayabaşı 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 27 Mart'ta yapılan 1. oturumunda en yüksek teklifi Tek Çelik-Tokal-Buket İnşaat ortaklığı 100 milyon TL ile vermişti.


En yüksek ikinci teklifle İhlas Yapı-İhlas Holding ortaklığı (66 milyon 400 bin TL), en yüksek üçüncü teklifle ise Seha İnşaat-Fuzul Yapı-Zirve İletişim ortaklığı (60 milyon 500 bin TL) vermişti.


1.Oturum sonuçları için buraya tıklayınemlak konut kayabaşı ihalesi , Emlak Konut Kayabaşı dördüncü etap ihalesi , Emlak Konut Kayabaşı dördüncü etap ikinci oturum , kayabaşı emlak konut ikinci oturum ,