Nidapark Başakşehir yakında ön satışa çıkıyor!


Nidapark Başakşehir yakında ön satışa çıkıyor!

Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Kayaşehir'de hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için yakında ön satışlara başlayacak. Konut ve cadde mağazalarının yer alacağı Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplanıyor...Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Kayaşehir'de hayata geçireceği  Nidapark Başakşehir  projesi için yakında ön satışlara başlayacak. Nidapark Başakşehir projesi Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arsasında hayata geçirilecek.


Tahinciğlu, 8 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilen Kayabaşı 5. etap ihalesini 1 milyar 72 milyon 600 bin satış toplam geliri, yüzde 38'lik 407 milyon 588 bin liralık en yüksek teklifle kazandı.


Nidapark Başakşehir projesinde konut, ofis ve cadde mağazaları olacak. 103 bin 277 metrekare alanda inşa edilecek olan Nidapark Başakeşhir projesi, Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda, Evvel İstanbul'un yanında inşa edilecek.


Nidapark Başakşehir yakında ön satışa çıkıyor!


Tel: 444 4 846

Web: http://tahincioglu.com/ Nidapark Başakşehir , Nidapark Başakşehir fiyatları , Nidapark Başakşehir Projesi , tahincioğlu başakşehir , başakşehir nidapark evleri , nidapark kayaşehir iletişim , Nidapark Başakşehir nerede ,