Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesini Cihan İnşaat - Konut Yapı inşa ediyor!


Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesini Cihan İnşaat - Konut Yapı inşa ediyor!

Toplam 600 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesi Cihan İnşaat ile Konut Yapı imzası ile inşa ediliyor. Proje 18 blok olarak tasarlandı.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesi Cihan İnşaat ile Konut Yapı ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje 78 bin 639 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.


Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesinde 1.544 tane daire ve 12 tane dükkan yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tiplerine yer verilen proje 18 blok olarak tasarlandı.


Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesinde teslimler 2017 yılının sonunda gerçekleşecek. 600 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projenin ruhsat işlemleri Bakanlık'tan onay bekliyor.


Çeşitli sosyal alanlara yer verilen Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesinde iki adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.  


Tel: 0216 499 18 01 

Web: www.cihaninsaat.com

Eara Nur AÇKI/Konuttimes.com

Başakşehir Hoşdere 3. Etap , Başakşehir Hoşdere 3. Etap projesi emlak konut Başakşehir Hoşdere 3. Etap , cihan inşaat Başakşehir Hoşdere 3. Etap , konut yapı Başakşehir Hoşdere 3. Etap , Başakşehir Hoşdere 3. Etap iletişim , Başakşehir Hoşdere 3. Etap satılık ,