23 / 07 / 2024

Vista Residenza 4'te metrekaresi 11 bin liraya dükkan!

Vista Residenza 4'te metrekaresi 11 bin liraya dükkan!

Gül İnşaat, Vista Residenza 4'ün satışa çıkan yeni etabındaki 2 katlı dükkanları, sadece giriş katları üzerinden fiyatlandırdı. Yüksek kira getirili dükkanların metrekare satış fiyatı 11 bin TL'den başlıyor. Beykent'teki Vista Residenza 4 projesi, yatırım


E-5 ve TEM'in hemen yanı başında yer alan, yakın zamanda Metrobüs'ün de devreye girmesiyle daha da önemli hale gelecek olan Beykent'teki Vista Residenza 4 projesi, yatırımcılar için cazip fırsatlar sunuyor. Projenin mimarı GÜL İnşaat, 2. Etapta satışa çıkan, her biri 2'şer katlı 27 adet dükkan için sadece giriş katı üzerinden fiyatlandırma yapıyor. Böylece Vista Residenza 4 müşterileri, sadece giriş katı için bedel ödeyerek, İstanbul'un yeni çekim merkezi Beykent'te yüksek kira getirili 2 katlı dükkan sahibi oluyor.

İstanbul'un yeni çekim merkezi Beykent'te yükselen Vista Residenza 4 projesinin 2. Etabındaki 27 dükkan cazip fiyat avantajı ve vade seçenekleri ile satışa çıktı. Parasını gayrimenkulde değerlendirmek isteyenler için yüksek kira getirili bir yatırım fırsatı sunan Vista Residenza 4'te dükkanların m2 fiyatı 11 bin TL'den başlıyor. Projenin mimarı Gül İnşaat, toplamda 200 m2 ile 315 m2 arasında değişen büyüklüklerdeki 2 katlı dükkanların sadece giriş katı için ücretlendirme yapıyor.

AVM'ye bakan, işlek cadde üzeri 27 dükkan!

Beykent'in en özel lokasyonlarından birine sahip olan Vista Residenza 4 projesindeki dükkanlar, Gül İnşaat'ın aynı bölgede yaptığı Kubist Park'ta yer alan AVM ile karşılıklı konumda ve işlek cadde üzerinde yer alıyor. Satışa sunulan 27 dükkan; E5, TEM ve yakında devreye girecek Metrobüs'e olan mesafesinin yanı sıra okul, kreş, üniversite, hastane, fuar ve iş merkezi gibi önemli sosyal ve ticari noktalara olan avantajlı konumundan ötürü cafe ve restauranttan, eczane ve markete kadar onlarca farklı iş kolu için değerlendirilebilecek niteliğe sahip bulunuyor.

Vista Residenza 4'ün 2. Etabında yer alan yüksek kira getirili 27 adet dükkan, yüzde 50'si peşin, kalanı ise vade farksız 24 eşit taksitle satışa sunuluyor. Dükkan bedelinin tamamını peşin ödeyenlere ise çok özel indirim avantajları sağlanıyor.

Vista Residenza 4 hakkında detaylı bilgi için www.vistaresidenza4.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 856 04 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler