27 / 09 / 2023

Vista Residenza 4'te 265 bin TL'ye!

Vista Residenza 4'te 265 bin TL'ye!

İstanbul'un en gözde lokasyonlarından birisi olan Beykent'te, Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü'ne hakim bir alan üzerine konumlanan Vista Residenza 4 projesi muhteşem göl ve deniz manzarasının yanı sıra yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor…


İstanbul'un hem yerleşim hem de yatırım amaçlı en gözde lokasyonlarından birisi olan Beykent'te, Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü'ne hakim bir alan üzerine konumlanan Vista Residenza 4 projesi muhteşem göl ve deniz manzarasının yanı sıra yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor…

Projenin adı: Vista Residenza 4

Projenin lokasyonu: Beykent  - Büyükçekmece

Yapan şirket: Gül İnşaat

Satış pazarlama sorumlusu: Sena Akgünlü

İnşaata başlama tarihi: 2007

İnşaatı bitirme tarihi: 1. Etap 2009 yılında tamamlandı ve oturumlar başladı. 2. Etabın bu yıl sonuna doğru bitirilmesi planlanıyor. Toplam 15 bloktan oluşan projenin tamamının ise 2012 yılında bitirilmesi hedefleniyor.

Toplam arsa: 19 bin 642 metrekare.

Toplam inşaat alanı: 12 bin metrekare.

Ticari alanlar: Projenin genelinde toplam 57 adet dükkan yer alıyor. Bu dükkanların toplam alanı 17 bin 750 metrekare.

Sosyal donatılar: Fitness center, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Satılabilir alan: 87 bin 50 metrekare.

Konut sayısı: 15 ayrı bloktan oluşan projenin her bloğunda 30 daire bulunuyor. Projedeki toplam daire sayısı 450.
En düşük ve en yüksek konut alanı ve konut tipleri: En düşük konut alanı 120 metrekare ile 2+1 daireler, en yüksek konut alanı ise 300 metrekare dubleks tipte daireler.

Projenin metrekare ortalama satış fiyatı: 2 bin TL.

En düşük ve en yüksek metrekare fiyatı: 1800 TL – 2 bin 400 TL.

Projedeki en pahalı ve en ucuz konutun fiyatı: 265 bin TL – 675 bin TL

Ödeme koşulları: Yüzde 30 peşinatla kalan miktara 36 ay vade farksız taksit yapılabiliyor.
Dileyen, tümünü peşin ödeyip cazip peşin indirim avantajlarından da yararlanabiliyor.

Projedeki binaların kat yükseklikleri: Sekiz.

Proje bitiminde tahminen yaşayacak insan sayısı: 1.800

Projenin ayırt edici özelliği: Projenin en önemli özelliği, İstanbul'un hem yerleşim hem de yatırım amaçlı en gözde lokasyonlarından birisi olan Beykent'te, Marmara Denizi ve Büyükçekmece gölüne hakim bir alan üzerine konumlanmış olması. Muhteşem göl ve deniz manzarasının yanı sıra yüzde 40'ı yeşil alan olan proje, sakinleri için keyifli olduğu kadar huzurlu bir yaşam sunuyor. Ayrıca bulunduğu lokasyon itibariyle, ana arterlere, okula, hastaneye, AVM'ye ve yakında yapımına başlanacak olan metrobüs hattına sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Dolayısıyla, Vista Residenza 4'ten ev sahibi olanlar, ihtiyaçları olan her şeyi ellerinin altında bulacaklar.

Projede anneler için düşünülenler: Sosyal tesiste yer alan fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna, annelerin kendilerini yenilemeleri ve keyifli zaman geçirmeleri için ideal alanlar. Bununla birlikte, eşsiz deniz ve göl manzaralı kafeterya da annelerin günün yorgunluğunu atıp, dostları ile birlikte sohbet edebileceği bir yer. Ayrıca yüzde 40'ı yeşil alan olarak planlanan projedeki yürüyüş alanları da yine annelerin, eşleri ve çocukları ile birlikte akşam üzeri yürüyüşleri için çok uygun.

Projede babalar için planlanan alanlar: Projede yer alan fitness salonu formuna özen gösteren ve fit kalmak isteyen babalar için ideal. Aynı şekilde açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna da stresli babalara günün yorgunluğunu attıracak.
Projede çocuklar için olanlar: Projede yapılacak oyun alanları, çocukların arkadaşları ile birlikte güven içinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

Projede aileler için bulunanlar: Projedeki sosyal tesisler, muhteşem manzaralı kafeterya, yürüyüş ve oyun alanları, tüm aile bireyleri için keyifli bir yaşam sunuyor.

Projede yalnız yaşayanlar için planlananlar: Projede yer alan göl ve deniz manzaralı kafeterya ile açık ve kapalı yüzme havuzu, yalnız yaşayanların keyifli zaman geçirebileceği bir alan. Bununla beraber, fitness merkezi de sağlıklı zaman geçirmek için ideal.

Projeye en yakın anaokulu veya kreş: 7 Cüceler Anaokulu 1,7 kilometre uzaklıkta, Zeyno Anaokulu 1,5 kilometre uzaklıkta.

Projeye en yakın özel ilköğretim okulu: 1.6 kilometre uzaklıktaki Beykent İlköğretim Okulu.

Projeye en yakın devlet okulu: 1.6 kilometre uzaklıktaki Adem Çelik İlkögretim Okulu.

En yakın kolej: 1,2 kilometre uzaklıktaki Beykent Koleji.

En yakın devlet liseleri: Yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki Recep Güngör Lisesi. Ayrıca Beykent Üniversitesi de sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.

En yakın poliklinik ve hastaneler: 600 metre uzaklıktaki Kolan Hastanesi ve 2,5 kilometre uzaklıktaki Medicana Hastanesi.

En yakın akaryakıt istasyonu: 780 metre mesafede.

En yakın alışveriş merkezi: Yine Gül İnşaat'ın bir projesi olan Perla Vista Alışveriş merkezinin projeye uzaklığı yaklaşık 1 kilometre.

Havalimanlarına mesafesi: Atatürk Havalimanı ile Vista Residenza 4 arasındaki mesafe yaklaşık 33 kilometre. Projenin Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzaklığı ise 85 kilometre.

Anayollara mesafesi:  Proje, TEM ve E-5'in hemen yanı başında yer alıyor. Bu iki ana artere uzaklığı bir kilometre.

Projenin Mimarı: Murat Erenler
www.vistaresidenza4.com
Tel : (0212) 856 04 90

Nagihan AratÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projeleri