Kanal İstanbul projesinde sona yaklaşılıyor!


 Kanal İstanbul projesinde sona yaklaşılıyor!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Ödül Töreni'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kanal İstanbul hakkında değerlendirmeler yaparak "İstanbul'da Kanal İstanbul projesi bitme noktasına geldi artık ihale aşamasında" dedi... 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Ödül Töreni'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. 


2011 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "çılgın proje" olarak açıklanan stratejik bir proje olarak planlanan Kanal İstanbul hakkında da değerlendirmeler yaptı. 

 

Dünya Gazetesi'nin haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Turizmde çılgın projelerle inşallah yola devam edeceğiz. Bütün o doğal kaynaklarımızı en güzel şekilde değerlendirme içerisinde olacağız. Atalarımız marifet iltifata tabidir demişler" diye konuştu.

 

Erdoğan, "İstanbul'da Kanal İstanbul projesi bitme noktasına geldi artık ihale aşamasında" açıklamasını yaptı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde,"İstanbul Boğazı'na paralel yeni bir kanal açılması başta olmak üzere ki 'Kanal İstanbul' dediğimiz, bu benim bir hayalim, hülyamdır. İnşallah bunun da büyük ihtimalle bu yıl sonu veya 2018 başı gibi temelini atacağız'' demişti. 


 Kanal İstanbul

 Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projelerikanal istanbul son durum 2017 , kanal istanbul son gelişmeler , kanal istanbul ihalesi , kanal istanbul\'un temeli ne zaman atılacak , kanal istanbul\'un temeli ne zaman atılacak ,

Hemen Teslim 4 proje