Denizli Belediyesi Sosyal Konut Evleri!


Denizli Belediyesi Sosyal Konut Evleri!

Denizli Belediyesi Sosyal Konut Evleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi ve Pamukkale Belediyesi işbirliği tarafından hayata geçiriliyor...Denizli Belediyesi Sosyal Konut Evleri Projesi 25 bin konuttan meydana geliyor. 


Denizli 25 bin Konut Projesi başvuru şartları 2 ay sonra açıklanacak olan Denizli Belediyesi Sosyal Konutları için başvuruda bulunanların ev sahibi olup olmadıklarına ve gelir durumlarına bakılıyor.


Denizli Belediyesi Sosyal Konutları, Denizli Büyükşehir Belediyesi , Merkezefendi Belediyesi  ve Pamukkale Belediyesi işbirliği ile hayata geçiriliyor.


TOKİ Denizli 2015 Sosyal Konut Projesi Başvuru formuna  http://www.merkezefendi.bel.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016Denizli Belediyesi Sosyal Konut Projesi , toki denizli sosyal konutları , Denizli Belediyesi Sosyal Konutları , Pamukkale Belediyesi Sosyal Konut Projesi , Merkezefendi Belediyesi Sosyal Konut Projesi , Toki Denizli Belediyesi Sosyal Konut Projesi , Denizli Belediyesi Sosyal Konut Projesi nerede , Denizli Belediyesi Sosyal Konut Projesi başvuru tarihi ne zaman ,

Hemen Teslim 4 proje