Ahmet Şahin: Depreme en dayanıklı binaları TOKİ yapıyor!


 Ahmet Şahin: Depreme en dayanıklı binaları TOKİ yapıyor!

Depremde ilk kamu binalarının yıkılması TOKİ ile tarihe karıştı. Binlerce konutun yanı sıra kamu binalarını da yapan TOKİ'nin Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, "Depreme en dayanıklı binaları biz yapıyoruz" dedi.
Depremde ilk kamu binalarının yıkılması TOKİ ile tarihe karıştı. Binlerce konutun yanı sıra kamu binalarını da yapan TOKİ'nin Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, "Depreme en dayanıklı binaları biz yapıyoruz" dedi. İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Sismik İzolasyon Sistemleri Çalıştayı'nda konuşan Şahin, "Daha önce deprem olduğu zaman ülkemizde ilk yıkılan ve hasar alan binalar kamu binaları olurdu. Ancak son 10 yıldaki çalışmalarla depreme karşı en dayanıklı binaları biz üretiyoruz" dedi. Öte yandan TOKİ, Siirt'teki Veysel Karani Türbesi'nin çevre düzenlemesi çalışmasına da başladı. 


Sabah GazetesiÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016toki depreme dayanıklı bina , depreme dayanıklı bina , depreme dayanıklı bina toki , ahmet şahin depreme dayanıklı bina , depreme dayanıklı bina ahmet şahin , toki depreme dayanıklı bina ahmet şahin , ahmet şahin toki depreme dayanıklı bina ,