Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı detayları!


 Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı detayları!

Kağıthane Belediyesi'nin hemen karşısında inşa edilen ve fer Yapı'nın konumlandırdığı ofis projesi olan Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı detayları...Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı detayları haberimizde yer alıyor. Kampüs Ofis Kağıthane projesi, Fer Yapı tarafından inşa ediliyor. 


Fer Yapı projesi ofis projesi olarak yükseliyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 40 metrekareden başlıyor, 1000 metrekareye kadar yükseliyor. 


Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı fiyat!


Kampüs Ofis Kağıthane fiyat bilgisine göre projedeki ofislerin metrekare birim fiyatı 2 bin 970 dolardan başlangıç gösteriyor.


Kampüs Ofis Kağıthane projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 


Projede; Mağazalar, kafeler, 6 bin metrekarelik meydan, spa, sauna, dinlenme alanları, seminer odaları ve toplantı odaları ve daha bir çok sosyal alan bulunuyor.


150 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Kampüs Ofis Kağıthane fer Yapı projesi, Türkiye'de ilk kampüs ofis projesi olarak yükseliyor.


Telefon: 0212 272 49 09

Web Adresi: www.premierkampusofis.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Kampüs Ofis Kağıthane Fer Yapı detayları , premier kampüs ofis fer yapı , premier kampüs ofis kağıthane , kampüs ofis kağıthane , Kampüs Ofis Kağıthane projesi , kağıthane fer yapı ,