Fer Yapı Premier Kampüs Ofis fiyat!


 Fer Yapı Premier Kampüs Ofis fiyat!

Kampüs ofis sistemi ile konumlandırılan ve 40 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişen ofislerden oluşan Fer Yapı Premier Kampüs Ofis fiyat bilgisi...Fer Yapı Premier Kampüs Ofis projesi, Kampüs ofis sistemi ile inşa ediliyor. Kapıthane bölgesinde hayata geçirilen Fer Yapı Premier Kampüs Ofis projesi, 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


150 milyon lira yatırım bedeli bulunan Fer Yapı Premier Kampüs Ofis, dünyada çok fazla tercih edilen kampüs ofis sistemi ile hayata geçiriliyor.


Fer Yapı Premier Kampüs Ofis fiyat!


Fer Yapı Premier Kampüs Ofis fiyat bilgisine göre projedeki ofislerin metrekare fiyatları 2 bin 970 dolardan başlıyor.


Ofis büyüklüklerinin 40 metrekare ile 1000 metrekare arasında değiştiği Fer Yapı Premier Kampüs Ofis'te; mağazalar, kafeler ve restoranların yanı sıra 6 bin metrekarelik meydan, spa, sauna, dinlenme alanları, seminer odaları ve toplantı odaları yer alıyor.


Proje, Kağıthane Belediyesi'nin hemen karşı tarafında bulunan Çeliker LTD. arazisi üzerinde konumlandırılıyor.Telefon: 0212 272 49 09

Web Adresi: www.premierkampusofis.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

premier kampüs ofis , fer yapı premier kampüs ofis , fer yapı premier kampüs ofis nerede , fer yapı premier kampüs ofis teslim , fer yapı premier kampüs ofis fiyat , fer yapı premier kampüs ofis fiyatları ,