DAP Yapı A Ofis'te teslimler 18 ay sonra gerçekleşecek!


 DAP Yapı A Ofis'te teslimler 18 ay sonra gerçekleşecek!

Dap Yapı'nın daha önceki ofis projelerine bitişik konumda yer alan A Ofis projesi , Şişli-MecidiyeköyKağıthane-Çağlayan aksında yükseliyor. Projenin teslim tarihi ise 18 ay sonrası olarak öngörülüyor.
DAP Yapı, Kağıthane'deki ofis atağına devam edeyor. Bölgedeki fabrika arazilerini geliştiren şirket, Z Ofis, Bumerang ve İ Ofis'ten soma A Ofis'in inşaatını başlattı. İş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgede, Dap Yapı'nın daha önceki ofis projelerine bitişik konumda yer alan A Ofis, Şişli-MecidiyeköyKağıthane-Çağlayan aksında konumlanıyor. Projenin teslim tarihi 18 ay sonrası olarak öngörülüyor. 

287 bin TL'den başlayan fiyatlarla lansman öncesi satışa çıkarılan A Ofis'te kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Banka kredisi ve faizin olmadığı ödeme seçeneklerinde 36 aya kadar firma içinde vadelendirme gerçekleştiriliyor. KDV oranının yüzde 18 olduğu A Ofis'te lansman dönemine özel metrekare fiyatının, emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Bölgede metrekare satış fiyatları 5 bin dolar civarında seyrederken A Ofis'in lansman dönemi fiyatı 5 bin TL olarak belirlendi. 

73 adet bağımsız bölümden oluşan projede büyüklüğü 51-300 metrekarelik 61 adet ofis alanı ile 45-140 metrekare arasında değişen 12 adet dükkan bulunuyor. Sabah


Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerDap Yapı A Ofis , Dap Yapı A Ofis fiyat , Dap Yapı A Ofis nerede , Dap Yapı A Ofis satılık , A Ofis fiyatları ,