Burak Plaza teslimleri!


 Burak Plaza teslimleri!

Buket İnşaat tarafından ticari proje olarak inşa edilen ve 2 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Burak Plaza teslimleri...Burak Plaza projesi, 2 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Buket İnşaat tarafından hayata geçirilen Burak Plaza 48 bürodan meydana geliyor. 


Burak Plaza teslimleri!


Burak Plaza teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. 


12 katlı tek bloktan oluşan projenin her katında 4 büro yer alıyor. Metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığı Burak Plaza'da bir çok sosyal olanak bulunuyor. 


Burak Plaza nerede?


Proje, Bağcılar'da TEM'in hemen yan tarafında Mahmutbey İstoç'ta bulunuyor. Lokasyon açısından çok avantajlı olan Burak Plaza'ya ulaşımda çok fazla seçenek bulunuyor.


2 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Burak Plaza'nın kullanım alanı 3 bin 610 metrekare. Proje, son zamanlardaki televizyonda dönen reklam filmleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Burak Plaza ödeme planı na göre projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Projede ayrıca firma bünyesinde 12 ay, 24 ay ve 36 ay taksit seçenekleri bulunuyor.


Burak Plaza iletişim;


Burak Plaza Telefon: 444 3 170

Burak Plaza Web Adresi: buketinsaat.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

burak plaza teslimleri , burak plaza teslim , burak plaza ne zaman teslim , burak plaza iletişim , burak plaza telefon , burak plaza ulaşım , burak plaza fiyat , burak plaza fiyat listesi , burak plaza buket inşaat , buket inşaat burak plaza , istoç burak plaza , burak plaza istoç ,