Burak Plaza ne zaman teslim edilecek?


 Burak Plaza ne zaman teslim edilecek?

2 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen ve Buket İnşaat tarafından yükselen Burak Plaza ne zaman teslim edilecek?Burak Plaza projesi ticari bir proje olarak yükseliyor. Buket İnşaat'ın hayata geçirdiği Burak Plaza 2 bin 400 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toplamda 48 büronun bulunduğu projede her katta 4 büro bulunuyor. Proje 12 katlı tek bloktan oluşuyor. 


Ticari proje olarak hayata geçirilen Burak Plaza fiyatları metrekare bazında şekilleniyor. Projedeki büroların metrekare birim fiyatı 2 bin 500 liradan başlıyor.


Burak Plaza ne zaman teslim edilecek?


Projenin teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.


3 bin 600 metrekare kullanım alanı bulunan Burak Plaza, Bağcılar Mahmutbey'de yer alıyor. İstoç Oto Center'da bulunan proje, ulaşım açısından çok avantajlı bir konumda yer alıyor.


Projede bir çok ödeme planı bulunuyor. Burak Plaza'da banka kredisi ile ödeme de yapılabiliyor, firma bünyesinde bulunan ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.


Burak Plaza iletişim;


Burak Plaza Telefon: 444 3 170

Burak Plaza Web Adresi: buketinsaat.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

burak plaza ne zaman teslim , burak plaza buket inşaat , burak plaza teslim , burak plaza teslimleri , burak plaza iletişim , burak plaza ulaşım , burak plaza fiyat , burak plaza fiyat listesi , burak plaza telefon , burak plaza ödemeleri , burak plaza ödeme planı , burak plaza mahmutbey ,