Burak Plaza teslim!


 Burak Plaza teslim!

İçinde 48 büronun yer aldığı ve 12 katlı tek bloktan oluşan ve ticari proje olan Burak Plaza teslim tarihi...Burak Plaza teslim tarihi haberimizde bulunuyor. Proje, Bağcılar Mahmutbey İstoç'ta yer alıyor. Buket İnşaat tarafından inşa edilen Burak Plaza projesi 12 katlı tek bloktan oluşuyor. projede her katta 4 büro yer alıyor.


Toplam 48 bürodan meydana gelen Burak Plaza projesinde bir çok sosyal olanak mevcut. 3 bin 610 metrekare kullanım alanı bulunan Burak Plaza projesinde 2 bin 400 metrekare arsa alanı bulunuyor. 


Burak Plaza teslim!


Burak Plaza teslim leri hemen gerçekleştiriliyor.


Bağcılar'da hayata geçirilen Burak Plaza metrekare fiyatları 2 bin 500 liradan başlıyor.


Ticari proje olarak konumlandırılan ve son zamanlarda televizyon reklam filmlerinde çok fazla görünen Burak Plaza ödemeleri bir çok seçenek ile gerçekleştirilebiliyor. Projede 12, 24 ve 36 ay taksit seçenekleri bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapılabilen Burak Plaza'da firma bünyesinde yer alan alternatiflerden de yararlanılabiliyor.


Burak Plaza iletişim;


Burak Plaza Telefon: 444 3 170

Burak Plaza Web Adresi: buketinsaat.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

burak plaza teslim , burak plaza teslimleri , burak plaza ne zaman teslim , burak plaza projesi , burak plaza detayları , burak plaza fiyat , burak plaza fiyatları , burak plaza fiyat listesi , burak plaza nerede , burak plaza telefon , burak plaza adres , burak plaza ödemeleri ,