Lounge’da 170 bin TL! Yaşam başladı!

 Lounge’da 170 bin TL! Yaşam başladı!

Yaşamın başladığı Lounge’da 170 bin TL'den başlayan fiyatlarla...


Sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan İstanbul Lounge’da daire teslimleri D bloklardan başladı. Yeni yılı yeni evlerinde karşılamanın konforunu yaşayacak olan İstanbul Lounge’ın D blok sakinleri anahtarlarını teslim alırken, teslimat sırayla; C, B, A ve E bloklarla devam edecek. Dairelerin teslimatı yaklaşık 4 ile 6 hafta içinde tamamlanacak. 


Teslime Özel Faiz Kampanyası


Eroğlu Gayrimenkul’ün teslime özel kampanyasında, yüzde 0.64 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0.74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 20 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksitli ödeme fırsatı da veriliyor. İstanbul Lounge Projesi için  “Her şey Dahil Fiyatlar”  kampanyası da kısa bir süreliğine devam edecek olup; böylece hemen teslimli dairelerde KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri ayrıca ödenmeyecek.  


İstanbul Lounge Halkalı fiyatları 170 bin TL'den başlıyor. 1+1 daireler 170 bin TL, 2+1 daireler 350 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL'den başlıyor. 4+1 dairelerin satışı tamamlandı.


444 37 97

www.eroglu.com