24 / 04 / 2024

Eroğlu Gayrimenkul projelerinde bayrama özel 10 bin TL indirim!

 Eroğlu Gayrimenkul projelerinde bayrama özel 10 bin TL indirim!

Eroğlu Gayrimenkul, Kurban Bayramı’nda da müşterilerine ayrıcalıklı yatırım imkanı veriyor. Bayramın 3. ve 4. Gününe özel bir indirim uygulayan Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Yeni Moda Evleri ve Bursa Harmony Towers projelerinde 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor.


Prestijli konut projelerini birbiri ardına hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, Kurban Bayramı’nda da müşterilerine ayrıcalıklı yatırım imkanı veriyor. Bayramın 3. ve 4. Gününe özel bir indirim uygulayan Eroğlu Gayrimenkul  İstanbul Lounge,  İstanbul  Lounge 2, Yeni Moda Evleri ve Bursa Harmony Towers projelerinde 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor. Eroğlu Gayrimenkul, bulunduğu bölgeye ve yatırımcısına değer katan, birbirinden cazip 4 projesinde, Kurban Bayramı’nın 3. ve 4. günlerine özel 10.000 TL indirim imkanı sunuyor. 2 gün boyunca  yatırımcılar İstanbul Küçükçekmece’de yer alan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge 2, İsatnbul Büyükçekmece’de inşaa edilen Yenimoda Evleri ve Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hayata geçirilen Harmony Towers projelerinden 1+1’den 4+1’e kadar pek çok seçenek arasından  daire sahibi olabilecekler.


Daireler ve kampanya ile ilgili bilgi almak isteyenler http://www.eroglu.com/  web sitesinden, 444 37 97 numaralı müşteri hizmetlerinden ve projelerin satış ofislerinden bilgi alabilirler.