Sinpaş GYO'dan Ramazan'a özel fırsatlar! Yüzde 11'lik fiyat avantajı!


Sinpaş GYO'dan Ramazan'a özel fırsatlar! Yüzde 11'lik fiyat avantajı!

Sinpaş GYO’nun İstanbul, Ankara ve Bursa’daki konsept projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 oranında indirim fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor...Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen herkese Ramazan ayına özel fırsatlar sunuyor. 


Sinpaş GYO’nun İstanbul,  Ankara  ve Bursa’daki konsept projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 oranında indirim fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.


Ramazan Kampanyası; Aydos Country, İncek Blue, İncek Green ve Bursa Modern gibi birbirinden özel markalı konut projelerinde geçerli.


11 ayın sultanı Ramazan’da yüzde 11’lik avantaj


Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın hemen yanında geliştirdiği “İstanbul Anadolu Yakası’nın en doğal projesi” Aydos Country ile Ankara’da yeşille mavinin dengesinde geliştirilen İncek Blue & İncek Green ve güvenli huzurlu hayatın adresi Bursa Modern projelerinden ev sahibi olmak isteyenler Ramazan’a özel yüzde 11 indirim ve cazip ödeme planlarından yararlanıyor.


365 gün süren Ege yaşamını Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesi Atakent’e taşıyan EgeYakası projesinde ise Ramazan’a özel 11.000 TL tutarında fiyat avantajı sağlanıyor.Sinpaş GYOdan ramazan kampanyası , Sinpaş GYO ramazana özel kampanya , Sinpaş GYO yüzde 11 fiyat kampanyası , Sinpaş GYO Projeleri , İncek Blue , ege yakası atakent ,