08 / 02 / 2023

Panaroma Life Sarıyer Projesi'nde yaşam başladı!

Panaroma Life Sarıyer Projesi'nde yaşam başladı!

Türkiye’nin köklü gruplarından Kılıçoğlu Group’un çatısı altındaki Senatör Gayrimenkul tarafından Sarıyer’de inşa edilen Panaroma Life’ta Temmuz ayında yaşam başladı...


Türkiye’nin köklü gruplarından Kılıçoğlu Group’un çatısı altındaki Senatör Gayrimenkul tarafından Sarıyer’de inşa edilen Panaroma Life’ta Temmuz ayında yaşam başladı. Satışa çıktığı ilk günden bu yana yüzde 80 prim yapan Panaroma Life, Koç Üniversitesi’nin yanı başındaki konumu ile kira değeri yüksek bir proje olurken, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakınlığı ile de yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda.


İnşaat sektörünün fark yaratan markası Kılıçoğlu Group’un “Bavulunu Kap Gel” sloganı ile dayalı döşeli olarak satışa sunduğu Panaroma Life projesinde Temmuz ayında yaşam başladı. Koç Üniversitesi’ne, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakın lokasyonu ile öne çıkan proje, satışa çıktığı ilk günden bu yana geçen süre zarfından yüzde 80 prim yaparak yatırımcısının yüzünü güldürdü. 


50 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Panaroma Life, 6 blokta, 304 konut, 24 mağazadan oluşuyor. 168 adet 1+0, 120 adet 1+1, 16 adet 2+1 dubleks dairenin yer aldığı projede, konutlar tamamen mobilyalı ve beyaz eşyalı olarak teslim edildi.


Yüzde 90’ı satıldı

Kılıçoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, ticari alanlarının tamamının satışının gerçekleştirildiği Panaroma Life projesinde konutların yüzde 90’ının da satışı tamamlandığını söyledi.


Koç Üniversitesi, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakın konumu ile öne çıkan projenin kendisini 14-15 yıl içinde amorti edebileceğine dikkat çeken Talat Kılıç, “Projemiz Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara hitap ediyor. Açık ve kapalı otoparkları, sosyal alanları, restoranları ile orman içinde 24 saat yaşayan bir site. Üniversite öğrencilerinin aileleri ve projemize yatırım yapan yatırımcılar eşya almakla uğraşmadıkları dayalı-döşeli konsepti çok beğendi.  Sektörümüzde de çok ilgi çeken bu konsepti geliştirdiğimiz tüm projelerimizde kullanıyoruz” dedi. 


Yıldızların projesi

İnşaat teknolojileri, Akıllı ev sistemi ve dekorasyonu ile fark yaratan Panaroma Life, sinema, futbol ve dizi yıldızlarından da büyük ilgi gördü. Aydan Şener’den Tatar Ramazan lakaplı Bülent İnal’a, Murat Akın’dan Orhan Şam’a, Yasin Öztekin’den başarılı futbolcular Serkan Kırıntılı ve Serkan Balcı’ya kadar birçok renkli sima projeden konut satın aldı.


Merkezi lokasyon, kolay ulaşım….

Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen yanında konumlanan proje, Garipçe-Poyrazköy hattında yapılan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna da 4-5 km’lik bir mesafede. Proje, Sarıyer’e 7 dk., Maslak’a 10 dk., Levent’e 15 dk., FSM Köprüsü’ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dk., İstinyepark’a 15 dk., Acıbadem Hastanesi’ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli’ne 5 dk. mesafede konumlanıyor. Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri