Oyak'tan Eryaman'a 1.876 konut geliyor!

 Oyak'tan Eryaman'a 1.876 konut geliyor!

OYAK, yeni bir çehreye bürünen Ankara-Eryaman’da 1876 dairelik “OYAK Göksupark” yeni konut projesine başlıyor. Projenin 11 Kasım’da lansman ıyapıldı...


OYAK, yeni bir çehreye bürünen Ankara-Eryaman’da 15 blok, 1876 dairelik yeni bir projeye başlıyor.  “OYAK Göksupark” ismi verilen projenin lansmanı yapıldı. 


11 Kasım’da yapılan lansmana  OYAK Genel Kurul üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş, Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem ve çok sayıda üye katıldı.


Ağustos 2020’de teslim edilmesi planlanan OYAK Göksupark projesnde  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

 

38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak ‘OYAK Göksupark’; sosyal donatı alanları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 7 ticari üniteyle bölgenin yaşam merkezi haline gelecek. 

 

Proje lokasyon olarak, otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dk. ve havaalanına 30 dk. mesafede, her yere kolay ulaşım imkanı sağlayan prestijli bir lokasyonda yer alıyor.

 

Konut sahibi olmak isteyen üyeler, 191 bin TL’den 725 bin TL’ye kadar fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak daireler için anlaşma sağlanan bankalardan uygun faiz oranlı konut kredisi kullanabilecek. Projeden öncelikli olarak 10 yılını dolduran 153 bin OYAK üyesi yararlanabilecek.

 

  Oyak

 

OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş projenin tanıtımında açıklamalar yaptı. Taş şunları söyledi:  “Yaklaşık 320 bin OYAK üyesinden aldığımız destek ve güven sayesinde hedeflerimize kararlılıkla yürüyoruz. Üyelerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam ederken, ortaya koyduğumuz her yeni başarıyla OYAK’ı bir adım daha ileriye taşımanın onurunu duyuyoruz. Türkiye’nin çağdaş kent planlaması ve şehircilik yaklaşımına değer katacak OYAK Göksupark’ı bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem de yaptığı konuşmada, ilk etapta 150 binden fazla OYAK üyesinin faydalanabileceği proje için, “OYAK olarak, üyelerimizin birikimlerine sürdürülebilir reel getiri sağlamanın yanı sıra onlara sunduğumuz hizmetleri güncel koşullar çerçevesinde iyileştirmek birincil önceliğimiz. Bu hizmetlerin içinde konut ihtiyacı önemli bir yer tutuyor. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz birlik gezilerimizde ve üyelerimize yönelttiğimiz anketlerde de en öne çıkan ihtiyaç bu yönde. Kuruluşumuzdan bugüne kadar üyelerimize 15 bine yakın konut teslim ederken, gelecek dönemde konut üretme faaliyetlerimize kararlılıkla devam edeceğiz. Ankara’nın önemli merkezlerinden biri olan Eryaman’da başlattığımız bu konut projesini gururla hayata geçiriyoruz” diye konuştu. 

 
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler