Ziraat Bankası Oyak üyelerine özel konut kredisi detaylar!


Ziraat Bankası Oyak üyelerine özel konut kredisi detaylar!

Ziraat Bankası Oyak mensuplarının konut kredisi ihtiyaçlarını Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü ile karşılıyor. Banka konut kredisi dahilinde konut kredisi tahsisi ücreti almıyor.Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü dahilinde özel fırsatlarla kredi kullandırıyor. Ziraat Bankası ilgili konut kredisi dahilinde konut kredisi tahsisi ücreti almıyor.


Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü kapsamında 120 aya kadar vadeli ve konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullandırımı yapıyor. Kredi ürünü dahilinde Ziraat Bankası kredi tahsis ücreti almıyor.


Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi için 120 ay vadeye kadar yüzde 2,19 faiz oranından konut kredisi sunuyor. Yıllık maliyet oranın yüzde 29 seviyesinde olan Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için 100 bin TL tutarında 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında aylık ödeme tutarı 2 bin 366 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 283 bin 920 TL oluyor.


Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi Masrafları

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için konutun durumuna göre 498 TL ile 1798 TL arasında ekspertiz ücreti, ortalama 50 TL DASK ücreti, 130 TL ipotek tesis ücreti ve ortalama 180 TL konut sigortası masrafı alıyor. İlgili konut kredisi ürünü dahilinde kredi tesis ücreti alınmıyor.Ziraat Bankası Oyak konut kredisi , Ziraat Bankası özel konut kredisi ,