Eryaman Oyak Göksupark fiyat!


 Eryaman Oyak Göksupark fiyat!

Ağustos 2020’de teslim edilmesi planlanan Ankara Oyak Göksupark projesinde fiyat listesi 191 bin TL’den 725 bin TL’ye kadar çıkıyor...Ankara-Eryaman’da hayata geçirilen Oyak  Göksupark projesi 1876 daireden meydana geliyor. Proje 15 blok şeklinde tasarlandı. 


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen OYAK Göksupark'ta sosyal donatı alanları arasında süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanları da mevcut. 


Ağustos 2020’de teslim edilmesi planlanan Ankara Oyak Göksupark projesi otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dakika ve havaalanına 30 dakika mesafede inşa ediliyor. 

 


Eryaman Oyak Göksupark fiyat!

 

Oyak Göksupark fiyat listesi 191 bin TL’den 725 bin TL’ye kadar çıkıyor.  Projede satışa sunulacak daireler için anlaşma sağlanan bankalardan uygun faiz oranlı konut kredisi kullanabilecek. Projeden öncelikli olarak 10 yılını dolduran 153 bin OYAK üyesi faydalanabiliyor. 

 

Oyak Göksupark tam sayfa fiyat listesi için tıklayın

 


Adres:  Göksu Mahallesi Göksu Parkı 2. Giriş Kapısı Yanı Eryaman / Ankara

 

Tel: 0 (312) 666 05 77

Web:  http://www.oyakgoksupark.com/


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 

 

Eryaman Oyak Göksupark fiyat , ankara Oyak Göksupark teslim tarihi , Oyak Göksupark evleri iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje