Kağıthane İstova projesi ön talep döneminde!


 Kağıthane İstova projesi ön talep döneminde!

500 adet konut ve 55 adet ticari üniteden meydana gelen Kağıthane İstova projesi dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. Proje ön talep topluyor.. 

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip olan İstova'da ön talep toplanıyor. Yamaç Yapı imzası taşıyan proje 15’er katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. 


Kağıthane İstova projesi 80 bin metrekare alan üzerinde 500 adet konut ve 55 adet ticari ünite ile toplam 555 bağımsız bölümden meydana geliyor. 


1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri sunulan İstova'da  dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. 


İstova’da projesinde, yarı olimpik havuz, jakuziler, stres ve radyasyona karşı tuz odası, sauna, spa ve solarium odası, profesyonel eğitmenlerin olduğu spor salonu, pilates salonu, bilardo ve masa tenisi salonu, mini futbol sahası, çocuk oyun odası, parti odası, müzik odası, sinema salonu, toplantı odası, kafeteryalar, özel güvenlik ve karşılama lobisi, katlı kapalı otopark gibi ortak alanlar mevcut.


Yamaç Yapı İstova projesi nerede?


Proje lokasyon olarak; Kağıthane metro istasyonuna 3 dakika, 3 katlı Büyük İstanbul Tüneline 2 dakika, E-80 Karayonula 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 8 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakika, 3. Havalimanı’na 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, sabiha Gökçen Havalimanı’na 50 dakika, Vadi istanbul AVM 5 dakika, Belgrad Ormanı’na 5 dakika, Alibeyköy Kent Ormanına 5 dakika, Vialand Eğlence Merkezi’ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor.  


Web: http://istova.com


 Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanıİstova projesi ön talep , kağıthane İstova nerede , İstova kağıthane fiyat 2018 ,