İstanbul 216 projesinde ön talep toplanıyor!


İstanbul 216 projesinde ön talep toplanıyor!

İstanbul 2016 projesinde ön talep toplanıyor. Lansman öncesi ayrıcalıklı fiyat ve ödeme koşullarının sunulduğı projede 541 tane daire yer alıyor.Baysaş, İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli noktası Kadıköy Fikirtepe’de İstanbul 216 projesine start verdi. Baysaş’ın Mimar Deniz Çağlar Duman imzasını taşıyan İstanbul 216 projesi, 8 katlı bir baza üzerinde zemin + 24 kat olarak projelendirildi. Baza kısmı büyük oranda otopark ve sosyal tesislere ayrılan İstanbul 216’da katlar 3 blok halinde yükseliyor. Projde büyüklükleri 52 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 541 konut yer alacak.

Baysaş Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Şemsettin Aydın, İstanbul 216 projesi için bugün itibarıyla ön talep toplamaya başladıklarını ifade ederek, yaklaşk 15 gün sürecek ön talep toplama sürecinin ardından ön talepte bulunan müşterilerine, haziran sonunda gerçekleştirecekleri lansmana kadar ayrıcalıklı fiyat ve ödeme avantajlarıyla lansman öncesi  satış imkanından yararlanma fırsatı sunacaklarını kaydetti.

 ‘Fikirtepe’nin balkonu’nda yükseliyor’

Yeni Fikirtepe’nin Andolu Yakası’nın merkezi Kadıköy’ün prestij noktası olacağına vurgu yapan Şemsetin Aydın, İstanbul 216 projesinin kentsel dönüşümün simgesi olan Fikirtepe’nin balkonu olarak tanımlanabilecek, en iyi lokasyonunda hayata geçeceğini belirtti. Şemsettin Aydın, İstanbul 216’nın, E-5 üzerinde yer alan eski Devlet Malzeme Ofisi, yeni Medeniyet Üniversitesi binasının hemen arkasında yer aldığına, dikkat çekerek, “Fikirtepe’nin yüksek noktalarından birinde bulunan İstanbul 216, ‘Fikirtepe’nin Balkonu’ olarak yükselecek. Şehir, deniz ve Adalar manzarasına sahip olacak. İstanbul 216 ululaşım avantajlarıyla dikat çekiyor. E-5, Metro hattı ve Metrobüs hattına yürüme mesafesindeki projemiz, metro istasyonlarına en yakın proje olarak da dikkat çekiyor” diye konuştu.


Fikirtepe 7/24 yaşamın merkezi olacak

Fikirtepe’nin, Anadolu Yakası’nın en merkezi konumunda yer aldığını belirten Şemsettin Aydın, “TEM bağlantı yoluna yakın, E-5’in hemen yanı başındaki Fikirtepe Anadolu’nun Avrupa’ya açılan kapısı olarak değerlendirilebilir.  Konumu itibariyle İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Fikirtepe, nitelikli projelerin hayata geçmesiyle birlikte, İstanbul’un en merkezi, en prestijli yaşam, iş, ticaret alanlarından biri haline dönüşecek. Fikirtepe’nin hinterlandında bulunan 8 üniversite ve hemen yanı başındaki Medeniyet, Doğuş Üniversitesi gibi üniversiteler de Fikirtepe’yi cazip kılacak etkenler arasında yer alıyor.  Fikirtepe, 7/24 yaşayan bir merkez olarak, yerel alıcıların yanı sıra, yabancı alıcılarından da ilk tercih edecekleri bölgelerin başında gelecek” diye konuştu.


2’nci projeye hazırlanıyor

Fikirtepe kentsel dönüşüm sürecinde arsa sahipleriyle ilk yüzde 100 anlaşma sağlayan şirket olma başarısını gösterdiklerini hatırlatan Şemsettin Aydın. “Fikirtepe’de 3 yıl önce başlayan kentsel dönüşüm sürecinde iyi bir sınav verdik. Yaşanan zorlu süreçlerde arsa sahipleriyle şeffaf ve güvene dayalı bir süreç geçirdik. Tüm arsa sahiplerimizle daire paylaşımlarını gerçekleştirdik. Fikirtepe’de Baysaş’a duyulan güven bölgede yeni projelerinde kapısını araladı. İkinci projemizin hazırlıkları da sürüyor. İkinci projemiz de İstanbul 216’ya komşu olacak” bilgisini verdi.
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerİstanbul 216 , istanbul 216 nerede , İstanbul 216 fikirtepe , İstanbul 216 satılık , İstanbul 216 ön talep , İstanbul 216 satış ofisi , İstanbul 216 ulaşım , İstanbul 216 kadıköy ,