Hep İstanbul'da 30 Ocak'ta yaşam başlıyor!


Hep İstanbul'da 30 Ocak'ta yaşam başlıyor!

Tekfen Gayrimenkul’un Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da H1 ve H2 bloklar Ocak 2017 itibariyle teslim ediliyor.Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden Tekfen Gayrimenkul, HEP İstanbul’da, hayallerinin evine kavuşmak için bekleyenlere verdiği sözü tuttu. Tekfen Gayrimenkul’un Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da H1 ve H2 bloklar Ocak 2017 itibariyle teslim ediliyor. 


61 yıllık Tekfen kalitesi ve güvenini, HEP İstanbul’da avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenlere sunmaya devam ettiklerini belirten Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ülger, “HEP İstanbul ile iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Kaliteli bir aile hayatı için projenin yüzde 74’ünü geniş sosyal alanlar ve peyzaj alanları ile değerlendirdik. Aile yaşamı ve çocukları HEP İstanbul’daki hayatın merkezine konumlandırdık. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için tasarlanmış 1400 m2’ye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları ile özellikle ailelere keyifli bir hayat sunmayı hayal ettik. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve en başından beri sunduğumuz avantajlı ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik. Şimdi ilk gün verdiğimiz sözü  tutuyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Hayatının evine kavuşmayı bekleyenleri 2017 yılında keyifli bir yaşam bekliyor” dedi.


Web: http://www.hepistanbul.com.tr/Hep İstanbul ne zaman teslim edilecek , Hep İstanbul evleri teslim tarihi , Hep İstanbul tekfen sosyal alanlar ,