23 / 07 / 2024

Colorist Şile'de son 20 daire alıcısını bekliyor!

Colorist Şile'de son 20 daire alıcısını bekliyor!

Satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Colorist Şile'de son 20 daire alıcısını bekliyor .Son 20 daireye özel yüzde 10 indirim uygulanacak olan projede, kişiye özel ödeme planı sunuluyor.


Bugüne kadar yaptığı kampanyalarla adını sıkça duyduğumuz CFR Yapı, Şile'de hayata geçirdiği Colorist Şile ile çocuklu ailelere mutlu bir yaşam vadediyor. Çocuklar nerede oynasın sloganıyla yola çıkan CFR Yapı, çocuklu ailelerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 


Satışa çıktığı ilk günden beri büyük ilgi gören Colorist Şile'de, son 20 daire alıcısını bekliyor. Son 20 daireye özel yüzde 10 indirim uygulanacak olan projede, kişiye özel ödeme planı sunuluyor. Bir süredir 50 ay '0' faiz kampanyasıyla konut alıcısının karşısına çıkan Colorist Şile'de, üstelik aynı kolaylık devam ediyor. 

“Gururluyuz”

Çocuklu ailelerin gözdesi haline geldiklerini söyleyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'nin, kısa bir süre içinde satışlarını tamamlamış olmasından dolayı gurur duyduklarını söyledi. Projeyle bir ilke imza attıklarını vurgulayan İnan, “Türkiye'de ilk kez, sadece çocukların düşünüldüğü bir proje hayata geçiriliyor. Bunu başaran Colorist Şile'nin satışlarını, kısa sürede tamamlamış olmasına şaşırmamak gerekiyor” dedi. 

Son 20 dairenin yüzde 10 indirim fırsatıyla satışa sunulacağını anlatan İnan, böylelikle ilk gayrimenkul projeleri olan Colorist Şile'de tüm satışların sonuna gelindiğini bildirdi. Son kampanyanın iyi değerlendirilmesini isteyen İnan, “Yatırım değeri sürekli artan ve kendi kendini 10 yılda amorti eden Colorist Şile'de ev almanın tam zamanı. Ayrıca yüzde 10 indirim fırsatının yanında, kişiye özel ödeme planı da sunuyoruz. Böylelikle Colorist Şile'den ev alma hayali kuran herkesi, ev sahibi yapıyoruz” diye konuştu. 

Lokasyonda, gelecek parlak

İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yer alan Colorist Şile’nin lokasyon açısından gelecek vadettiğini anlatan İnan, sözlerine şöyle devam etti: “Projenin bulunduğu yere 300 metre uzaklıkta yapılacak devlet hastanesi ve yapımı tamamlanmak üzere olan marina, bölgenin cazibesini artırıyor. Kazançlı yatırım arayanların ilgi noktası olan Colorist Şile’nin yakınından ayrıca Osman Gazi Köprüsü bağlantı yolu da geçiyor. Bu yol sayesinde Bursa’ya 1,5, Ankara’ya 2,5, İzmir’e ise ulaşım 3,5 saate iniyor.”  

Teslim tarihi, Haziran 2018

Colorist Şile'nin teslim tarihi, Haziran 2018 olarak belirlendi. İki etap halinde inşa edilen Colorist Şile’nin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon TL, ikinci etap için ise 38 milyon TL oldu. Colorist Şile’de 1 1 daireler 210 bin TL, 2 1 loft bahçe daireler 320 bin TL, 3 1 loft bahçe daireler ise 420 bin TL'ye satılıyor. 

Hedef kitle çocuklu aileler

İnşaat sektöründeki deneyimini emlak sektörüne taşıyan CFR Yapı, ilk projesi Colorist Şile ile çocuklu ailelerin tercihi oldu. İlk duyulduğu anda büyük merak uyandıran Colorist Şile’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan Colorist Şile'de hedef kitleyi çocuklu aileler oluşturuyor. Yüzde 60’ını oyun alanlarının oluşturduğu Colorist Şile'de, profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler, her yaş grubundaki çocukların eğitimine katkı sunuyor. 

Evler iki katlı

CFR Yapı’nın konumlandırdığı evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2 1 ve 3 1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1 1 ya da 2 1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. Colorist Şile, ayrıca kendine ait bir sahilinin olmasıyla dikkat çekiyor. 15 yıllığına bir köy derneğinden kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak. 


0850 5320060

www.coloristsile.com