17 / 04 / 2024

CFR Yapı Colorist Şile 2. Etap için kolları sıvadı!

CFR Yapı Colorist Şile 2. Etap için kolları sıvadı!

Satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Colorist Şile'de son birkaç daire alıcısını bekliyor. İkinci etap için kolları sıvayan CFR Yapı, ilk projesindeki elde ettiği başarıyı ikinci etapta da yakalamak istiyor.


CFR Yapı tarafından Şile'de inşa edilen Colorist Şile'de satışların sonuna gelindi. Çocuklara yönelik projesiyle dikkat çeken Colorist Şile'de son birkaç daire, alıcısını bekliyor. Gayrimenkul sektörüne yeni bir anlayış kazandıran Colorist Şile, satışa çıktığı ilk günden beri, büyük ilgiyle karşılaştı. Hızla satışlarını tamamlayan projede, inşaat çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.  

189 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Colorist Şile'de 1 1 daireler 189 bin TL, 2 1 loft bahçe daireler 320 bin TL, 3 1 loft bahçe daireler ise 420 bin TL'ye satılıyor. Bir süredir uyguladığı ve büyük talep gördüğü 50 ay 0 faiz kampanyası da devam ediyor. Ayrıca Colorist Şile’de kişiye özel ödeme planı da sunuluyor. Proje Haziran 2018'de teslim edilecek.

İkinci etap yolda

İkinci etap için kolları sıvayan CFR Yapı, ilk projesindeki elde ettiği başarıyı ikinci etapta da yakalamak istiyor. Gayrimenkul sektörüne yeni bir anlayış kazandırdıklarını söyleyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, Colorist Şile'nin ilk etap satışlarını tamamlamak üzere olduklarını belirtti. Daha ilk güden büyük ses getiren projede sadece birkaç dairenin kaldığını anlatan İnan, “Satışlarımızı tahminimizden önce tamamladık. Huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile, Türkiye'nin gerçek anlamda ilk çocuk projesidir” dedi. İkinci etap için görüşmelerin başladığını bildiren İnan, çok yakında projeyi satışa sunacaklarını açıkladı. 

Ekonomik ve siyasi çalkantılara rağmen Türk ekonomisine güvendiklerini belirten İnan, 2017 yılının gayrimenkul sektörü açısından yatırım yılı olacağını belirtti. Hükümetin zamanında aldığı kararlar neticesinde ekonomiye olan güveninin tam olduğunu ifade eden İnan, yatırımlara hız verdiklerini söyledi. 

Tüm evlerin bahçe ve verandası var

CFR Yapı tarafından inşa edilen Colorist Şile'nin ilk etabındaki evler üç katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2 1 ve 3 1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1 1 ya da 2 1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. Colorist Şile, ayrıca kendine ait bir sahilinin olmasıyla da dikkat çekiyor. 15 yıllığına bir dernekten kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak. 

Bölge cazibesini artırıyor

İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yer alan Colorist Şile, temiz havası ve doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor. Colorist Şile'nin yanı başında inşa edilecek olan devlet hastanesiyle değer kazanacak olan proje, yapımı tamamlanmak üzere olan marinayla da cazibesini artırıyor.

Kazançlı yatırım arayanların ilgi noktası olan Colorist Şile’nin hemen yakınından ise Osman Gazi Köprüsü bağlantı yolu geçiyor. Bu yol sayesinde Bursa’ya 1,5, Ankara’ya 2,5, İzmir’e ise ulaşım 3,5 saate iniyor. 

Hedef kitle çocuklu aileler

İnşaat sektöründeki deneyimini emlak sektörüne taşıyan CFR Yapı, ilk projesi Colorist Şile ile çocuklu ailelerin tercihi oldu. İlk duyulduğu anda büyük merak uyandıran Colorist Şile’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan Colorist Şile'de hedef kitleyi çocuklu aileler oluşturuyor. Yüzde 60’ını oyun alanlarının oluşturduğu Colorist Şile'de, profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler, her yaş grubundaki çocukların eğitimine katkı sunuyor. 


0850 5320060

www.coloristsile.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler