Balance Güneşli'de üç ayda dairelerin yüzde 25 satıldı!


 Balance Güneşli'de üç ayda dairelerin yüzde 25 satıldı!

Balance Güneşli'de üç ayda dairelerin yüzde 25 satıldı. Metrekare birim fiyatında ise 5.500 lira seviyelerine gelindi. Bir süre yeni proje üretme niyetinde olmayan grup adımda Balance GüneşBalance Güneşli'de ikinci etap satışlarına başlıyor.
Gaziantepli Şölen Çikolata'nın sahibi Çoban Ailesi, Balance Gayrimenkul şirketiyle giriş yaptığı inşaat sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Şirket, bahar aylarında 118 plaza ve cadde ofis, 140 ev ve loft ofis ve 43 adet mağazadan oluşan Balance Güneşli projesinin tanıtımının ardından önemli kararlar aldı. 


Üç ayda projedeki dairelerin yüzde 25'inin satışı gerçekleşti. Metrekare birim fiyatında ise 5.500 lira seviyelerine gelindi. Bir süre yeni proje üretme niyetinde olmayan grup adımda Balance GüneşBalance Güneşli'de ikinci etap satışlarına başlıyor.  ilk etap satışlarının ardından, bitişik arsada yükselecek ikinci etabın satışlarına başlayacak. Balance Güneşli,  İstanbul  'un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. 


ŞÖLEN'İ BÜYÜTME KARARI 


Projenin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi'nden TEM karayoluna ulaşım sağlanıyor. İnşaatı süren plaza ve cadde ofis, ev ve loft ofisler ile mağazaların 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Bu arada grubun 100'ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Şölen'i de büyütme planları bulunuyor. Yeni Akit 


Telefon: 0212 447 47 07

Web: balancegunesli.com.tr
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerBalance Güneşli , Balance Güneşli satışları , Balance Güneşli fiyatları , Balance Güneşli nerede , Balance Güneşli adres , Balance Güneşli ödeme planı , Balance Güneşli ne zaman teslim , Balance Güneşli resimleri ,