01 / 10 / 2022

Babacan Holding'ten Kurban Bayramı kampanyası!

Babacan Holding'ten Kurban Bayramı kampanyası!

Babacan Holding Kurban Bayramı'na özel yüzde indirim kampanyasını devam ettiriyor. Döviz fiyatları ve kredi faiz oranlarındaki yükseliş eğilimine rağmen Babacan Holding'te kampanya fırsatları alıcıları bekliyor.


Babacan Holding'in Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde Kurban Bayramına özel yüzde 20 indirim imkanı sürüyor.


Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde yüzde 20 indirim yapılıyor. Firma döviz fiyatları ve kredi faiz oranlarındaki yükseliş eğilimine rağmen, bayramda da yatırımcıları ev sahibi yapmayı sürdürecek.

 

Satışı devam eden projelerde geçerli olan kampanya kapsamında yüzde 20 indirim yapılıyor. Kampanya kapsamında yatırımcılar, Babacan Premium Projesi’nden 319 bin TL'ye, Babacan Port Royal projesinden de 341 bin TL 'ye ev sahibi olabiliyor.
Mehmet Babacan: “Döviz ve faizdeki yükselişe rağmen kampanyaya devam”

Sektöre kazandırdıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcılar tarafından her geçen gün artan bir taleple karşı karşıya kaldıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, döviz fiyatlarındaki tırmanış ve kredi faiz oranlarındaki yükseliş eğiliminin yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunan kampanyaları hayata geçirme konusunda bir engel teşkil etmediğini belirtti.  Babacan konuya ilişkin şunları paylaştı:


Mehmet Babacan:‘’Yatırımcı taleplerini karşılayarak sektördeki canlılığı sürdüreceğiz’’

“Gayrimenkul sektörüne güvenilir ve kaliteli konut projeleri kazandırırken,hayata geçirdiğimiz kampanyalarla da sektörde edindiğimiz öncü misyonumuzu sürdürüyoruz. Bugün küresel ekonomide yaşanan karışıklıkların yarattığı olumsuzluklar karşısında güçlü bir duruş sergilemenin gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle bu olumsuz koşullara rağmen hem yatırımcı taleplerini en iyi şekilde karşılamak hem de sektörde yarattığımız canlanmayı sürekli kılmak adına yüzde 20 indirimli kampanyamızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de yatırımcılarımızı ev sahibi yapacağız.’’KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI’NDA YER ALAN PROJELERBabacan Premium


Babacan Holding


Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 1010

Teslim Tarihi: İlk teslimler Eylül 2018’de başlıyor

 


Babacan Port Royal


Babacan Holding


Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri

Konut adeti: 814

Teslim Tarihi: İlk teslimler Eylül 2019’da başlıyor

 


Babacan Palace


Babacan Holding


Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 248

Teslim Tarihi: Hemen TeslimWeb: http://babacanholding.com/