18 / 07 / 2024

Babacan Holding Ramazan Bayramı kampanyası 2017!

 Babacan Holding Ramazan Bayramı kampanyası 2017!

Babacan Holding; ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinden Ramazan Bayramı boyunca 24-27 Haziran tarihleri arasında konut alanlara birbirinden özel ödeme avantajları sağlıyor.Konut sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme avantajları sunan Babacan Holding; ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinden Ramazan Bayramı boyunca 24-27 Haziran tarihleri arasında konut alanlara birbirinden özel ödeme avantajları sağlıyor. Satış ofisleri ise bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor. 


Daire fiyatları 249 bin TL’den başlıyor

Bölgenin en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesi ‘Babacan Port Royal’, Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında konumlanıyor. 27 Nisan’da lansmana çıkarak Mayıs ayının en çok satan projesi olarak yatırımcıların dikkatini çeken ‘Babacan Port Royal’de satışlar tüm hızıyla sürüyor. 


Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı ve E-5 yolu yakınında 5 blok olarak yükselen projede teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Toplam 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal’de alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 


Babacan Port Royal’de daire fiyatları 249 bin liradan başlıyor. Lokasyonda bulunan diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan ‘Babacan Port Royal’de konut sahibi olmak isteyenlere 50 ay 0 faiz ödeme kolaylığı sağlanıyor.


Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan ‘Babacan Port Royal’in bin metrekarelik kapalı alanı; sosyal donatılar için ayrıldı. Projenin sosyal donatıları arasında ise fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, playstation odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası yer alıyor. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu ‘Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da bulunuyor. 


Sıfır peşinat, ayda 2.150 TL taksit…

Beylikdüzü’nde konumlanan residence, tower, terrace, home office ve AVM’den oluşan karma konseptli ‘Babacan Premium’da tatil köyü konforunda bir yaşam fırsatı sunuluyor. Toplam 1009 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.


Daire fiyatlarının 239 bin TL’den başladığı ‘Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2.150 TL taksit avantajı sunuluyor. 


E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanan projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.


Bölgenin en lüks projesinde teslimler başladı

5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan ‘Babacan Palace’, İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimarı anlayışıyla bütünleşiyor. Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’, 5 bin metrekare alan üzerinde toplam 248 adet 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden meydana geliyor. 


Teslimlerin başladığı ‘Babacan Palace’tan konut sahibi olanlar tapularına hemen kavuşuyor. 

Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı ‘Babacan Palace’ta peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı da sunuluyor. Projeden konut almak isteyenler ayrıca istediği bankadan da kredi kullanabiliyor. 


E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan ulaşım kolaylığı ile de dikkat çeken ‘Babacan Palace projesinin sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı bulunuyor. 


Geniş teraslı, deniz manzaralı suitleri donanımlı SPA ve buhar banyosuyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor.


http://babacanholding.com/Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı