22 / 07 / 2024

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 20 yıl vade kampanyası!

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 20 yıl vade kampanyası!

Emlak Konut GYO çatısı altında gerçekleştirilen 20 yıl vade kampanyası Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.


Emlak Konut GYO. A.Ş güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri, Emlak Konut GYO desteğiyle 20 yıla kadar vade imkânı sağlarken aylık 2.519 TL’den başlayan taksit seçenekleri ve 0,45’ten başlayan vade oranları ile uygun koşullarla konut sahibi olma imkanı sunuyor. Uygun koşullarla yaşam alanı sahibi olma hayali kuranlar Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’un satış ofislerini ziyaret ediyor.


Emlak Konut tarafından hayata geçirilen 20 yıl vade kampanyası hakkında konuşan EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Hem ekonomimize hem de sektörümüze benzersiz bir kampanya başlatarak destek olan Emlak Konut’a teşekkürü bir borç biliriz. Biz de Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz ile kampanyadaki yerimizi aldık ve ev sahibi olmak isteyenler için 20 yıl taksit fırsatını başlattık. Bu kampanyada önceliğimiz ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek” dedi.


3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, şehir parkından Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelere ev sahipliği yapan İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul, konumu ve yaşam olanaklarının yanı sıra 20 yıl vade imkânı, 2.519 TL’den başlayan taksit seçenekleri 0,45’ten başlayan vade oranları ve 5 yıla kadar vade farksız ödeme seçenekleri ile uygun koşullarla konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor.


Web: http://www.adimistanbul.com.tr/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projeleri