Tabakhane'de yıkımlar son sürat devam ediyor!


 Tabakhane'de yıkımlar son sürat devam ediyor!

Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesinde yıkımlar son sürat devam ediyor. Toplam 688 binanın kamulaştırılacağı Tabakhane 'de bugüne kadar 535 binanın kamulaştırılması tamamlanırken, 312 binanın yıkımı gerçekleştirildi.

Trabzon Belediyesi ile TOKİ'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesinde yıkımlar son sürat devam ediyor. Toplam 688 binanın kamulaştırılacağı Tabakhane 'de bugüne kadar 535 binanın kamulaştırılması tamamlanırken, 312 binanın yıkımı gerçekleştirildi. Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahiplerine bugüne kadar 112 milyon 563 bin IL ödeme yapıldı. TOKİ ile ortaklaşa yaptıkları Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kamulaştırma ve yıkımların büyük bir hızla devam ettiğini belirten Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon uyguladığı kentsel dönüşüm projeleri ile bir Türkiye örneği olmuştur." dedi. 


Taka
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi , Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi son durum , Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi ne durumda , trabzon kentsel dönüşüm projeleri , trabzon kentsel dönüşüm son durum ,