Nevşehir Belediyesi kentsel dönüşüm projesi için görüşmelere başladı!

Nevşehir Belediyesi kentsel dönüşüm projesi için görüşmelere başladı!

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi tarafından modern şehir vizyonuna uygun en önemli yatırımlardan biri olarak planlanan Nevşehir Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi’ne ilişkin olarak inşaat firmaları ile bir araya geldi...


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi tarafından modern şehir vizyonuna uygun en önemli yatırımlardan biri olarak planlanan Nevşehir Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi’ne ilişkin olarak inşaat firmalarının yöneticileri ile bir araya geldi.


Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat merkezi sergi salonunda inşaat firmalarının yöneticileri ile bir araya gelen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, modern Nevşehir görünümünün daha etkin bir şekilde ortaya konulacağı en önemli projelerden biri olarak da değerlendirilen Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunmayı amaçladıklarını söyledi.


Toplantıda daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, projeye ilişkin bilgiler aktardı ve inşaat firmalarının düşüncelerini aldı.
Akit Haber