İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm toplantısı yapıldı!


İzmir Narlıdere'de kentsel dönüşüm toplantısı yapıldı!

Sağlık ve istihdam politikaları üzerine sunumların yapıldığı buluşmada söz alan katılımcılar her pazar günü belli bölgelerde halka açık toplantılar yapılmasına karar verdi. Forum bileşenleri toplantısını bugün gerçekleştiriyor...İZMİR Narlıdere'de park forumları çalışmalarını yerel seçim tartışmalarıyla sürdürüyor. Demokratik ve Halkçı bir yerel yönetim için çağrı yapan Narlıdere Dayanışması, 11 Ocak Pazar günü bir araya gelerek ortak bir tutum alınmasını kararlaştırdı. Narlıdere'de kentsel dönüşümde halktan ve kamusal çıkarlardan yana olan, gerici ve piyasacı eğitim anlayışına karşı zorunlu din derslerinin kaldırılması için mücadele eden, katılımcı ve örgütlü bir yaşamı esas alan çalışmalarını büyüterek sürdürüyor. 


TOPLANTI BUGÜN YAPILIYOR 

Kentsel dönüşüm ve Yerel yönetimler, Sağlık ve istihdam politikaları üzerine sunumların yapıldığı buluşmada söz alan katılımcılar her pazar günü belli bölgelerde halka açık toplantılar yapılmasına karar verdi. Forum bileşenleri toplantısını bugün gerçekleştiriyor. 


Birgün Gazetesi izmir narlıdere kentsel dönüşüm , izmir kentsrl dönüşüm , narlıdere kentsel dönüşüm , izmir narlıdere kentsel dönüşüm çalışmaları , narlıderede kentsel dönüşüm yapılacak mı ,