Mersin Akdeniz de bulunan metruk bina yıkıldı!


Mersin Akdeniz de bulunan metruk bina yıkıldı!

Akdeniz Belediyesi ekipleri Hamidiye Mahallesinde bulunan terk edilmiş bir binanın yıkımını gerçekleştirdi. Akdeniz Belediye Başkanı M. Fazıl Türk, sahipleri tarafından terk edilen binaların çevre için tehlike oluşturduğuna dikkat çekti...Mersin merkez Akdeniz Belediyesi ekipleri tarafından Hamidiye Mahallesinde bulunan terk edilmiş bir binanın yıkımını gerçekleştirdi. 


Akdeniz Belediye Başkanı M. Fazıl Türk, sahipleri tarafından terk edilen binaların çevre için tehlike oluşturduğuna dikkat çekti. Metruk binaların mahalle sakinlerinin huzurunu bozacak şekilde kullanılmasının kabul edilemez olduğunu ifade eden Türk, bu tür yapıların belediye ekiplerince de tespitinin yapıldığını kaydetti. Ekiplerin son olarak Hamidiye Mahallesi 4214 Sokakta bulunan ve harabe haline gelmiş bir yapının yıkımını yaptığını anlatan Türk, vatandaşları bu tür binalar konusunda duyarlı olmalarını istedi.


Kırıkhan Olaymersin akdenizde metruk bina yıkımı , mersinde metruk binaların yıkımı , akdenizde metruk bina yıkımı , terk edilmiş binalar yıkılırmı , akdeniz hamidiye mahallesi metruk bina yıkımı ,