13 / 06 / 2024

Manisa Modern pazar yerinin dükkanları için ihale yapılacak!

 Manisa Modern pazar yerinin dükkanları için ihale yapılacak!

Manisa Modern pazar yerinin dış cephe dükkanların kiraya verilmesi için Yunusemre Belediyesi ihale düzenliyor.


Güzelyurt Mahallesi’nde çalışmaları devam eden ve kısa zamanda hizmete açılması beklenen pazar yerinin de içerisinde yer aldığı çarşının dış cephe dükkan kiralama ihaleleri için tarih açıklandı.


Toplamda 24 adet olan ve büyüklükleri 14 metrekareden 353 metrekareye kadar değişiklik gösteren dış cephe dükkanları için kiralama ihale tarihi 12 Aralık 2018 olarak belirlendi. 


Milliyet'te yer alan habere göre içerisinde; eczane, market, pastane, kasap, restoran gibi temel ihtiyaçların karşılanacağı dükkanlar bulunan kiralama ihalesi, açık ihale usulüyle 12 Aralık Çarşamba günü sabah 10.00’da ilk dükkan için başlayacak olup son dükkanın ihalesinin yapılacağı 11.55’te son bulacak. 


Yunusemre Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklamada; İhaleye girmeyi düşünen vatandaşlar için şartname alım sürecinin 3 Aralık 2018 Pazartesi günü başlayacağı duyuruldu. Yunusemre Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden temin edilecek şartname için son alım tarihi ise; 11 Aralık 2018 Salı günü mesai bitimi olarak belirlendi.