Kocaeli Körfez'de 6,9 milyon TL'ye satılık arsa!


 Kocaeli Körfez'de 6,9 milyon TL'ye satılık arsa!

Körfez Belediye Başkanlığı Körfez İlçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde yer alan arsayı 1 Kasım'da ihale ile satıyor. Arsanın bedeli 6 milyon 92 bin 879 TL olarak belirlendi...
Kocaeli Körfez İlçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde yer alan arsa Körfez Belediye Başkanlığı tarafından satış bedeli 6 milyon 92 bin 879 TL olarak satılıyor. İhalesi 1 Kasım'da yapılacak. 

 

Körfez Belediye Başkanlığından:


 

Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmazlar Kapalı Teklif (Arttırma) Usulü ile karşısında belirtilen tarih ve saatte Kocaeli Körfez Belediyesi Hizmet Binası Encümen Salonunda Encümen ( İhale Komisyonu ) huzurunda 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 36. Maddesi uyarınca satış ihaleleri yapılacaktır.


GEREKLİ BELGELER

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için gerekli belgeler
İstekliler, yukarıda istenen bütün bilgi ve belgelerin asıllarını veya Noter tasdikli suretlerini eksiksiz olarak hazırlayıp, dosyalarını en geç 31.10.2017 Tarih, saat 15:00’a kadar, Körfez Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne vermek zorundadır.


İhaleye iştirak edecek taliplilerin geçici teminatlarını en geç 31.10.2017 Tarih, saat 15:00'a kadar yatırmaları gerekmekte olup, ihale şartnamesi 100.00 TL. Karşılığında, Emlak Ve İstimlak Müdürlüğü'nden temin edilir.

İdare, İhaleyi yapıp yapmamakta serbest olup, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 17. maddesi gereğince ilan olunur. Kocaeli Körfez satılık arsa , Kocaeli Körfez satılık arsa fiyatları , Kocaeli Körfez arsa ihaleleri 2017 ,

Hemen Teslim 4 proje