Kayseri'de icradan satılık paintball sahası! 3.4 milyon TL'ye!


Kayseri'de icradan satılık paintball sahası! 3.4 milyon TL'ye!

Kayseri İli, Talas İlçesi, Tablakaya Mahallesi'nde bulunan paintball sahası vasıflı gayrimenkul 3 milyon 492 bin 547 TL bedelle satışa sunuldu.Kayseri İli, Talas İlçesi, Tablakaya Mahallesi'nde yer alan paintball sahası vasıflı gayrimenkul icradan satışa sunuldu. Satışa konu gayrimenkul için 3 milyon 492 bin 547 TL bedel isteniyor. Özellikleri : Kayseri İli, Talas İlçesi, TABLAKAYA Mahallesi,KURTGÖZÜ Mevkii, 1346 Parsel de kain BAHÇE vasfındaki taşınmaz satılacaktır. Taşınmazın yaklaşık 100 m güney batıda Atatürk Bulvarı, Yaklaşık 100 m kuzeybatıda Yeni Bağlar Caddesi, Yaklaşık 400 metre kuzeyde Sayer caddesi, ve yaklaşık 550 m batıda Kayseri Jandarma Bölge Komutanlığı bulunmaktadır. Şehrin güneydoğu bölgesinde kalmakta olup şehir meydanına yaklaşık 7.500 m uzaklıktadır. Taşınmazın yeri ve konumu itibariyle Şehir merkezi içinde kalmakta olup etrafında 1-2 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz alışveriş merkezlerine, camii, okul ve sağlık kurumlarına yakın bir konumda bulunmakta olup kentsel kamu hizmetlerinden yararlanmaktadır.


Satış konusu taşınmaz üzerinde 2 katlı yığma kargir yapı, etk katlı tuvalet amaçlı kullanılan yığma kargir yapı, bir tarafı açık eski yapı, paintball sahası, çocuk oyun aletleri, su deposu, süs havuzu, taş duvarlar, beton ve parke taşlı yürüyüş yolları ve ağaçlardan oluşmaktadır.


Kıymeti : 3.492.547,85 TL

1. Satış Günü : 27/06/2018 günü 10:05 - 10:10 arası

2. Satış Günü : 24/07/2018 günü 10:05 - 10:10 arası

Satış Yeri : Mezat Salonu (Kocasinan Belediyesi) - Plevne Mah. Serin Sok. No:10/F (Kayseri Adalet Sarayı Arkası) KOCASİNAN / KAYSERİ


Satış şartları :

1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.

3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.

4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.

5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/15167 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kuraKayseri satılık paintball sahası , Paintball sahası Kayseri 2018 ,