Kartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi yarın!


Kartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi yarın!

Kartepe Belediyesi, 1. Grup Kentsel Tasarım ve Bina Projelerinin hazırlanması işi ile ilgili ihale açtı. İhale Çarşamba günü gerçekleştirilecek.Kartepe Belediyesi, 1. Grup Kentsel Tasarım ve Bina Projelerinin hazırlanması işi ile ilgili ihale açtı. İhale Çarşamba günü gerçekleştirilecek Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ilçe genelinde 1. Grup Kentsel Tasarım ve Bina Projelerinin hazırlanması işi ile ilgili ihale açtı. 


Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü'nce talep edilen Kartepe geneli 1 Grup Kentsel Tasarım ve Bina Projelerinin hazırlanması işi için gerçekleşecek ihale, Çarşamba günü saat 10.30'da açık teklif usulü ile yapılacak. Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhaleye ilişkin dokümanlar belediyenin internet adresinden görülebilir. 


KocaeliKartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi , Kartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi yarın , Kartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi 20 mayıs , 20 mayıs Kartepe Belediyesi kentsel tasarım proje ihalesi ,

Hemen Teslim 4 proje