06 / 12 / 2022

Viaport Marin nerede

Tuzla Viaport Marina Mayıs'ta açılacak!

TUZLA’daki marina projesinde geri sayım başladı. Via Properties tarafından denizin üzerinde geliştirilen proje 750 yat kapasiteli olacak. 600 milyon lirayı aşan yatırımla inşa edilen Viaport Marin Mayıs 2015’te açılacak.

Bu proje İstanbul’un hangi bölgesini uçurdu?

Viaport Marin projesi 2015 yılının Mayıs ayında teslim edilecek. 5 çıpalı marina konsepti ile hayata geçirilen projeyi yılda 25 milyon kişi ziyaret edecek.

Viaport Marin nerede, ne zaman açılacak?

Toplam 570 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilen Tuzla Viaport Marin projesi 600 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. İşte merak edenler için Viaport Marin nerede, ne zaman açılacak?

Viaport Marin projesi 570 milyon TL yatırımda hayata geçiriliyor!

Mayıs 2015 tarihinde açılarak hizmet vermeye başlayacak olan Viaport Marin projesi 570 milyon TL yatırımda hayata geçiriliyor. Projede 5 çıpalı marina konsepti uygulanıyor.

Viaport Marin Tuzla projesi Mayıs 2015'te açılacak!

570 milyon liralık yatırım bedeline sahip olan Viaport Marin Tuzla projesi Mayıs 2015'te açılacak. Marinayı yılda 25 milyon turist ziyaret edecek.

Viaport Marin Mayıs 2015'te hizmete açılacak!

Via Properties tarafından inşa edilen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Tuzla Belediyesi' nin katkılarıyla,Tuzla' da hayat bulan Viaport Marin, Mayıs 2015' te İstanbulluların hizmetine açılacak...

Viaport Marin projesinin lansmanı 5 Mart'ta!

Via Properties' in İstanbul Anadolu Yakası Tuzla' da yeni inşa etmeye hazırlandığı projesi Viaport Marin görücüye çıkıyor. Viaport Marin projesinin lansmanı 5 Mart' ta gerçekleştirilecek...