13 / 07 / 2024

Toki satılık ev

TOKİ'den 5 bin 497 yeni ucuz konut geliyor!

Dar gelirli vatandaşları sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Temmuz ayında 5 bin 497 konutun ihalesini düzenleyecek.

TOKİ'den her keseye uygun satılık daireler!

TOKİ belirli tarihlerde uygun fiyatlı dairelerini satışa çıkarıyor. Binlerce kişinin kesesine uygun alt ve orta gelir grubuna hitap eden konutlar açık satış yöntemi ile satılıyor. İşte il il satışa sunulan daireler...

TOKİ uygun fiyatlarla binlerce konutu satıyor!

TOKİ, Türkiye'nin birçok ilinde inşa edilen binlerce konutu uygun fiyata satıyor. İşte TOKİ konut başvurusu şartları...

TOKİ binlerce konutu uygun fiyatlarla satıyor!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı planlayan TOKİ birçok ildeki binlerce konutu satıyor. Açık satış yöntemi ile satılan evleri almak isteyenler TOKİ’ye başvurabiliyor.

2020 Mayıs TOKİ alt gelir grubu ucuz konut projeleri!

TOKİ her yıl binlerce dar gelirli vatandaşı konut sahibi yapıyor. 2020 TOKİ Mayıs ayı alt gelir grubu ucuz konut projeleri araştırılıyor. Peki TOKİ konutları hangi illere yapılacak? İşte başvuru şartları...

TOKİ'nin 35 ildeki 182 taşınmazı bugün satılıyor!

TOKİ İstanbul, Ankara, Trabzon, Bursa, Balıkesir, Diyarbakır, Kayseri ve Malatya gibi büyükşehirlerin de aralarında bulunduğu 35 ilde, 137’si iş yeri 45’i konut olmak üzere 182 taşınmazı satışa çıkarıyor.

TOKİ 182 taşınmazı satışa çıkarıyor!

Toğlu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul, Ankara, Trabzon, Bursa, Balıkesir, Diyarbakır, Kayseri ve Malatya gibi büyükşehirlerin de aralarında bulunduğu 35 ilde 137'si iş yeri, 45'i konut olmak üzere 182 taşınmazı satışa çıkarıyor.

TOKİ'den 45 yeni kampanya!

TOKİ’de yeni konutlar satışa çıkıyor! 3 Ağustos itibariyle 31 ilde bulunan 45 farklı konut projesi için başvurular başlıyor!

TOKİ 39 ilde 114 işyeri ve 39 konutu satışa sunuyor!

TOKİ, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun ve Mersin gibi büyükşehirlerin de aralarında bulunduğu 39 ilde 114 işyeri ve 39 konutu 28 Haziran'da düzenleyeceği açık artırmayla satışa çıkaracak