İsmail Hakkı Edebali kimdir

Yıldırım, geleneksel ve modern mimari birleştirilerek inşa edilecek!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali; "Yereldeki en büyük yapısal sıkıntımız şehrimizi yeniden inşa etmek. Hem geleneksel mimari anlayışımızla beraber, günümüzün modem tasarımlarını da buluşturarak inşa edeceğiz" dedi.

Bursa Yıldırım'a engelli merkezi kuruluyor!

Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin yanı sıra Yıldırım İlce Kaymakamı Mehmet Aydın, Bursa Engelliler Derneği yöneticileri, engelliler ve engelli aileleri katıldı.

Bursa Kentsel Dönüşüm Zirvesi yapıldı!

İdeal şehir Yeni Yıldırım hedefini kentsel dönüşüm projesiyle hayata geçirmek için kolları sıvayan Başkan İsmail Hakkı Edebali, konut ve Yapı Gazetesi’nin düzenlediği Bursa Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nde konuştu.

Edebali: Maksadımız Yıldırım'ı en üst seviyeye çıkarmak!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Zümrütevler ve Musababa mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, master planı onaylanan kentsel dönüşüm projesi hakkında bilgi verdi. Edebali, ''Maksadımız Yıldırım’ı daha da geliştirerek en üst seviyeye çıkarmak'' dedi.

Edebali kentsel dönüşüm projelerini inceledi!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve bürokratlarla kentsel dönüşüm projesi için mahallelerde incelemelerde bulundu.

İsmail Hakkı Edebali: Bursa'nın en önemli gündemi kentsel dönüşüm!

Bursa İTÜDER ( İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği ) Başkanı Hasan Tuğcu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Edebali' yi makamında ziyaret etti...

Kentsel dönüşümde akademik odaların desteği alınacak!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali özellikle kentsel dönüşümde Akademik odaların desteğiyle toplum lehine sonuçlar elde edeceğiz. Yıldırım'da bütüncül bir yaklaşımla kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz diye konuştu...

İsmail Hakkı Edebali: Kentsel dönüşüm bütün Yıldırım'ı kapsayacak!

AK Parti Yıldırım Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Edebali, İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve teşkilat mensuplarıyla Yediselviler Avcılar Kulübü'nü ziyaret etti. Edebali, Yıldırım için yönetişim anlayışını ve hedeflerini anlattı...